Beata Gotkowska-Białko

Popularność: 1899
Bardzo dobry coach (4)
Kształtując i wykorzystując własne kompetencje oferuję fachową formę usług psychologicznych świadczonych zdalnie. Przykładam olbrzymią wagę do sposobu i jakości nawiązywania pierwszego kontaktu z drugim człowiekiem, który potrzebuje, poszukuje wsparcia psychologicznego online. Zdobycie zaufania klienta, wytworzenie bezpiecznej, przyjaznej atmosfery podczas trwania procesu terapeutycznego, ukierunkowanie, podtrzymanie i świadome rozbudowanie relacji jaka rodzi się pomiędzy psychologiem i klientem stanowią dla mnie najwyższą zawodową wartość. Współpracowałam z Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, który jest prowadzony przez Śląską Fundację Błękitny Krzyż w ramach projektu Ministerstwa Sprawiedliwości "Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw". Świadczyłam także usługi psychologiczne w postaci indywidualnych konsultacji dla studentów niepełnosprawnych oraz pełnosprawnych, nauczycieli akademickich w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza. Współpracuję z pierwszą polską Poradnią Psychologiczną w Newcastle-upon-Tyne. Obecnie prowadzę również konsultacje w prywatnym gabinecie psychologiczno-seksuologicznym Psycheintima. Gabinet znajduje się pod adresem Rynek 3/3 w Bielsku-Białej. Konsultacje można umawiać pod numerem 792 223 692.
Kontakt
Umawianie wizyt w gabinecie w Bielsku-Białej: 792 223 692
Specjalności
Miasta
Poznań, Gdańsk, Lublin i okolice, Londyn, Katowice, Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Beata to bardzo dobry psycholog . Pozdrawiam ania
7 listopada 2017 Anna - sekretarka
Bardzo dobry psycholog
Beatka jest świetnym psychologiem! Łatwo się przy niej otworzyć. Jest miłą i ciepłą osobą. Długo szukałam dobrego psychologa. Kontakt również jest bardzo łatwy, zawsze można się skontaktować. Polecam serdecznie!!
2 listopada 2017 Edyta - uczeń
Bardzo dobry psycholog
Beata jest świetnym i kompetentnym tereapeutą.Jest osobą, która nie ocenia a pomaga. Ciepła i miła atmosfera pozwala otworzyć się i skonfrontować z problemem. Polecam Beatę jako psychologa, terapeutę.
27 października 2017 Ani - wyż
Dobry psycholog
Pani powyżej chyba nie zna zasad w jakich terapia staje się pomocna, między innymi właśnie wysłuchując problemy innych aby móc spojrzeć na swoje z całkiem innego punktu widzenia. Ja byłam u niej pierwszy raz i wywarła na mnie pozytywne wrażenie pomimo, że od razu przeszłyśmy na Ty co mi bardzo odpowiada można sobie zakląć przy niej i być sobą a chyba o to właśnie chodzi! Mam nadzieję,że będzie moją terapeutką przez dłuższy czas
17 października 2017 Monika - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom