Beata Gotkowska-Białko

Popularność: 0
Bardzo dobry psycholog (7)
Kształtując i wykorzystując własne kompetencje oferuję fachową formę usług psychologicznych świadczonych zdalnie. Przykładam olbrzymią wagę do sposobu i jakości nawiązywania pierwszego kontaktu z drugim człowiekiem, który potrzebuje, poszukuje wsparcia psychologicznego online. Zdobycie zaufania klienta, wytworzenie bezpiecznej, przyjaznej atmosfery podczas trwania procesu terapeutycznego, ukierunkowanie, podtrzymanie i świadome rozbudowanie relacji jaka rodzi się pomiędzy psychologiem i klientem stanowią dla mnie najwyższą zawodową wartość. Współpracowałam z Ośrodkiem Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, który jest prowadzony przez Śląską Fundację Błękitny Krzyż w ramach projektu Ministerstwa Sprawiedliwości "Sieć Pomocy Ofiarom Przestępstw". Świadczyłam także usługi psychologiczne w postaci indywidualnych konsultacji dla studentów niepełnosprawnych oraz pełnosprawnych, nauczycieli akademickich w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza. Współpracuję z pierwszą polską Poradnią Psychologiczną w Newcastle-upon-Tyne. Obecnie prowadzę również konsultacje w prywatnym gabinecie psychologiczno-seksuologicznym Psycheintima. Gabinet znajduje się pod adresem Rynek 3/3 w Bielsku-Białej. Konsultacje można umawiać pod numerem 792 223 692.
Kontakt
Umawianie wizyt w gabinecie w Bielsku-Białej: 792 223 692
Specjalności
Miasta
Poznań, Gdańsk, Lublin i okolice, Londyn, Katowice, Kraków, Warszawa, Bielsko-Biała,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
... cóż, nie mam w zwyczaju pisać opinie, komentarze czy jakoś się publicznie udzielać, ale w tym "przypadku" myślę, że nie dać rekomendacji byłoby co najmniej niestosowne... ... po pierwsze niech cię nie zmyli widok wysportowanej i uśmiechniętej 25 latki, bo zapewniam, że jest to osoba dojrzała, z solidna i szeroka wiedza terapeutyczna oraz wielkim życiowym doświadczeniem co jak wiesz w takim połączeniu nie łatwo znaleźć w typowym gabinecie terapeutycznym... ... pani Beata wysłucha cię jak najlepszy przyjaciel (choć ze zdrowym dystansem), postawi do pionu, kiedy trzeba i da czas i przestrzeń na rzeczy, na które jeszcze nie nadszedł czas. Podeśle materiały do przerobienia które specjalnie dla ciebie wybierze (a nie jak to zwykle w gabinetach - pan sobie przeczyta tę książkę) a co najważniejsze pokaże ci, w którą stronę patrzeć, a nie co masz tam zobaczyć... ... Wiec w skrócie: błysk w oku (pozytywna energia), ponad przeciętna inteligencja i wiedza, uśmiech i tak potrzebny nam wszystkim dystans wraz z ogromnym doświadczeniem życiowym... ...w sumie żałuje tylko, że nie wylądowałem w jej gabinecie 20 lat wcześniej, bo to taka osoba jak to ja zwykłem mawiać - "chciałoby się z nią ukraść konia zaraz po tym, jak pomoże ci spełnić wszystkie twoje marzenia "...
28 lipca 2019 Marcin - Inzynier automatyk
Bardzo dobry psycholog
Polecam wszystkim Panią Beatę. Super człowiek i w mojej ocenie bardzo dobry psycholog. Korzystam z mężem z jej usług od kilku miesięcy. Uzmysłowiła nam wiele rzeczy, które źle robimy, pomogła mi w pracy nad sobą,zawsze pomocna, nawet w weekend,czy poźnymi wieczorami odpisuje, jak widzi,że ktoś nie radzi sobie z problemami. Wspiera, podpowiada co robić, jak robić, aby osiągnąć zamierzony cel. Spotkania z nią to sama przyjemność,bez skrępowania,obaw,lęku przed ośmieszeniem. Ma super podejście. Szczerze polecam wszystkim!
7 września 2018 Magda - księgowa
Bardzo dobry psycholog
Polecam. Mój problem: alkoholizm, DDA, depresja i nerwica. Bardzo dobra terapeutka. W sumie już 4 lata z nią pracuję. Próbowałem z kilkoma psychologami, ale z Panią Beatą najlepiej mi wychodzi współpraca.
7 sierpnia 2018 Bartosz - Operator
Bardzo dobry psycholog
Beata to bardzo dobry psycholog . Pozdrawiam ania
7 listopada 2017 Anna - sekretarka
Bardzo dobry psycholog
Beatka jest świetnym psychologiem! Łatwo się przy niej otworzyć. Jest miłą i ciepłą osobą. Długo szukałam dobrego psychologa. Kontakt również jest bardzo łatwy, zawsze można się skontaktować. Polecam serdecznie!!
2 listopada 2017 Edyta - uczeń
Bardzo dobry psycholog
Beata jest świetnym i kompetentnym tereapeutą.Jest osobą, która nie ocenia a pomaga. Ciepła i miła atmosfera pozwala otworzyć się i skonfrontować z problemem. Polecam Beatę jako psychologa, terapeutę.
27 października 2017 Ani - wyż
Dobry psycholog
Pani powyżej chyba nie zna zasad w jakich terapia staje się pomocna, między innymi właśnie wysłuchując problemy innych aby móc spojrzeć na swoje z całkiem innego punktu widzenia. Ja byłam u niej pierwszy raz i wywarła na mnie pozytywne wrażenie pomimo, że od razu przeszłyśmy na Ty co mi bardzo odpowiada można sobie zakląć przy niej i być sobą a chyba o to właśnie chodzi! Mam nadzieję,że będzie moją terapeutką przez dłuższy czas
17 października 2017 Monika - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom