Anna Kowalczyk-Hasterok

Popularność: 289
Psycholog (4)
Dobrze, że tu jesteś. Nazywam się Ania Hasterok. Jestem psychologiem. Prowadzę Centrum Dobrej Terapii w Zabrzu (dobraterapia.org) Zajmuję się wspieraniem ludzi w odnajdywaniu swoich dróg. Kształcę się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, na kursie Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, w nurcie integratywnym systemowo-ericksonowskim. ​ Rozmowa to element mojej pracy. Prowadzę pod superwizją psychoterapię indywidualną, rodzinną oraz terapię par. Pracuję w Zabrzu (Wolności 177 I p.) oraz Pracowni Solutio w Gliwicach. Przez ponad 12 lat pracowałam z osobami w najcięższych kryzysach życiowych - bezdomności i ubóstwie, a także dziećmi i rodzinami. ​Najważniejsze w moim życiu jest niewyrządzanie krzywdy. Jestem wegetarianką i mamą Zbyszka oraz szczęśliwą partnerką Edwarda. Działam w wielu śląskich NGOsach od ponad 15 lat.
Kontakt
Zachęcam do kontaktu drogą e-mail, rezerwacji online (https://www.dobraterapia.org/rezerwuj-online) lub kontaktu telefonicznego: 734900912.
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Badzo słaby psycholog
Szukam psychologa w internecie, przegladam opinie i rowniez natrafilam na Pani. Przeczytałam negatyny komentarz, ale nie on jest przedmiotem mojego zbulwerowania. Jestem w najwyzszym stopniu zdumiona, ze ktos, kto piastuje taki zawód ma czelnosc na forum publicznym wyciagac brudy o pacjencie/pracowniku. Czygdybym leczac sie u szanownej Pani osmielila sie Pania skrytykowac publicznie, tez otrzymalabym podobna reprymende, z wyciagnieciem historii mojej choroby iilosciprob samobojczych? Naprawde szok i niedowierzanie. Nasuwa sie jedno, nigdy Paninie odwiedzę, totalny brak profesjonalizmu, delikatnosci i dyskrecji, ktorego oczekuje sie tak bardzo psychologa.
7 września 2021 Jadwiga - Bez zanczenia
Badzo słaby psycholog
Istota zorientowana materią finansową a nie dobrem drugiego człowieka
4 października 2020 tonek - konserwator/ technik naprawy i eksploatacji pojazd
Tomku, nigdy nie byłam Twoim psychologiem, ani terapeutą, choć kiedy byłeś pracownikiem i podopiecznym ufundowanej przeze mnie fundacji, niejednokrotnie skorzystałeś ze wsparcia, także wówczas, kiedy towarzyszyłam Ci w zamiarach pozbawienia siebie życia i starałam się pomóc. Rozumiem, że jestem dla ciebie kimś tak ważnym, że po upływie długiego czasu chciałbyś mieć wpływ na moje życie. Jednak Twój los to Twój los, a mój jest moim. Te losy się rozeszły, odkąd nie jesteś moim podwładnym. Przykro mi, że wystawiasz mi ocenę w kontekście mojego profesjonalizmu zawodowego, znając jednak Twoją sytuację i zachowania, wiem, z czego to może wynikać. Wszystkiego dobrego.
Anna Kowalczyk-Hasterok
Bardzo dobry psycholog
Polecam. Korzystałam ze spotkań konsultacyjnych przed podjęciem terapii małżeńskiej. Zdecydowaliśmy się na leczenie, wiedząc z kim i jak będziemy pracować. Dobre podejście do ludzi i zrozumienie. Dziekuję
9 grudnia 2019 Joanna - handlowiec
Dziękuję Państwu, życzę wielu wspólnych doświadczeń!
Anna Kowalczyk-Hasterok
Bardzo dobry psycholog
Empatyczna i konkretna, a przy tym ciepła osoba. Godna polecenia terapeutka. Polecam krótkoterminową terapię, z możliwością powrotu w razie potrzeby. ------------------------------------------------------------------
25 października 2019 Zbigniew - pacjent
Dzięki, panie Zbyszku, powodzenia.
Anna Kowalczyk-Hasterok
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom