Anna Kańciurzewska

Popularność: 333
Jestem psychologiem dziecięcym z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam certyfikaty specjalistyczne do pracy z dziećmi Metodą Behawioralną i Metodą Krakowską. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych min. Terapia Behawioralna dla dzieci z autyzmem, terapia motoryki ręki, terapia Mutyzmu Wybiórczego, Trening Umiejętności Społecznych, narzędzie M-CHAT-R/F - praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka, współczesne metody diagnozy, terapii i leczenia autyzmu oraz wiele szkoleń z zakresy Metody Krakowskiej min. programowanie języka, stymulacja procesów myślenia, symultaniczno - sekwencyjna nauka czytania, stymulacja mechanizmów lewopółkulowych. Jestem autorką serii książek terapeutycznych dla dzieci "Tomcio rozwiązuje problemy. Sen" oraz "Tomcio rozwiązuje problemy. Trudne emocje" oraz licznych artykułów specjalistycznych. Prowadzę prywatny gabinet psychologiczno logopedyczny w centrum Gdyni - TERAPIA MALUCHA. Znajdą tu Państwo kompleksową opiekę psychologiczną i logopedyczną dla dziecka w wieku 0 - 6 lat. Gabinet Terapia Malucha to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Stworzyłam ten gabinet, by zapewnić kompleksową opiekę i pomoc psychologiczno - logopedyczną. Współpracuję z wieloma przedszkolami trójmiejskimi oraz innymi specjalistami dziecięcymi z różnych dziedzin. Dokładam wszelkich starań, by każdy Maluch, który zawita do gabinetu czuł się dobrze i komfortowo, a rodzice otrzymali profesjonalne wskazówki i pomoc. W gabinecie przyjmuje również logopeda z wieloletnim doświadczeniem, Pani Magdalena Olszewska, która jest do Państwa dyspozycji i prowadzi indywidualne terapie logopedyczne. Nasi podopieczni zawsze są pod okiem psychologa i logopedy. Oferta mojego gabinetu: - konsultacje psychologiczne i logopedyczne - diagnozy przesiewowe i wstępne - wydawanie dokumentów (opinie, zalecenia, oceny rozwoju) - terapie indywidualne i grupowe - zajęcia ogólnorozwojowe - nauka czytania metodą sylabową - terapia ręki - Trening Umiejętności Społecznych (TUS) - instruktaże i warsztaty dla rodziców - obserwacje w przedszkolu - trening emocji, trening gniewu - nauka dobrego zachowania - ocena gotowości szkolnej - i inne (indywidualnie dopasowane do dziecka) Gabinet specjalizuje się w następujących trudnościach i zaburzeniach: - Całościowe Zaburzenia Rozwoju (Autyzm, Zespół Aspergera) - Zespół Downa - nadpobudliwość psychoruchowa - natręctwa i stereotypie w zachowaniu - fobie i lęki - Mutyzm Wybiórczy - Afazja - opóźnienia w rozwoju mowy - trudności w zachowaniu (bunt 2-latka, agresja, problemy wychowawcze) - trudności emocjonalne i społeczne - moczenie nocne - trudności ze snem - zaburzenia koncentracji uwagi - nieśmiałość - problemy adaptacyjne w przedszkolu - lęk separacyjny - i inne Serdecznie zapraszam do kontaktu. Wspólnie ustalimy co jest najlepsze dla dziecka oraz jaki rodzaj pomocy jest niezbędny.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez stronę na facebooku.

tel. 604 - 970 - 284
email: kontakt@terapiamalucha.pl
fb: facebook.com/terapiamalucha
Cena
130zł/godzina
Specjalności
Miasta
Gdynia,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

AUTYZM? - konieczne badania
26 września 2018
Jakie badania są niezbędne, by dokładnie zdiagnozować Autyzm? Czy objawy można pomylić z innym zaburzeniem? Oto poradnik badań dodatkowych dla dzieci z autyzmem.
Będę mieć rodzeństwo ! - czyli jak przygotować dziecko na nowego członka rodziny
26 września 2018
Jak przygotować dziecko do pojawienia się rodzeństwa? Warto rzetelnie zająć się tą sprawą, bo w przyszłości zaoszczędzi nam to wiele kłopotów.
Masturbacja dziecięca - wstydliwy problem
26 września 2018
Masturbacja dziecięca to bardzo powszechne zjawisko u dzieci, szczególnie w wieku przedszkolnym. Gdzie jest granica między normą a zaburzeniem? Jak reagować? Na co zwrócić uwagę? Zapraszam do czytania
To tylko klaps? - jakie są skutki bicia dzieci?
26 września 2018
Czy zwykły klaps jest szkodliwy? Gdzie jest granica między przemocą a dyscypliną? Jakie konsekwencje psychologiczne dla dziecka niesie ze sobą "twarda ręka"?
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom