Aleksandra Gruszka

Popularność: 907
Bardzo dobry psycholog (2)
*Jestem dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Jerzego Aleksandrowicza), która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. *Pracuję w podejściu psychodynamicznym łącząc rozumienie systemowe i inne metody indywidualnie dostosowane do problemu. *Oferuję psychoterapię indywidualną osobom dorosłym i młodzieży, a także terapię par i małżeństw. *Specjalizuję się w pracy z zaburzeniami lękowymi, psychosomatycznymi i nerwicowymi.
Kontakt
tel: 664-198-852
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pełny profesjonalizm. Empatia, zrozumienie, kompetentność - te słowa nasuwają się już od pierwszej wizyty. Dzięki terapii u Pani Oli byłem w stanie "poskładać" moje rozsypane życie w jedną spójną całość. Bardzo mi pomogła. Szczerze polecam!
18 lipca 2018 Mariusz - prywatny przedsiębiorca
Bardzo dobry psycholog
Bardzo polecam Panią Aleksandrę, jest bardzo empatyczną osobą,czas terapii z tą Panią był dla mnie cennym doświadczeniem i moje życie bardzo się zmieniło. Wcześniej nie byłam świadoma wielu problemów jednak dzięki psychoterapii mogłam to zobaczyć,żeby dokonać zmian.
24 marca 2016 Aleksandra - pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom