Agnieszka Zając

Popularność: 1099
Bardzo dobry psycholog (9)
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam ścieżki specjalizacyjne z zakresu psychologii rodziny oraz psychologii sportu. Uczestniczyłam w rocznym studium psychoterapii i poradnictwa w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Biorę czynny udział w kursach doszkalających z zakresu psychologii dziecka, psychologii zarządzania i psychologii sportu, a także czynnie uczestniczę w konferencjach naukowych z tej dziedziny. Doświadczenie w poradnictwie i wsparciu psychologicznym nabywałam od 2005 roku, jako wolontariusz w Świetlicy Środowiskowej dla Dzieci Autystycznych, oraz 2007 r. w Fundacji Pomocy Rodzinie OPOKA. W Poradni Zdrowia Psychicznego SCAN Med oprócz poradnictwa zajmowałam się diagnostyką i opiniowaniem osób dorosłych. Od 2010 roku pracuję z młodzieżą szkolną jako pedagog, psycholog. Od 2009 roku pracuję także jako psycholog sportowy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, z zawodnikami dyscyplin indywidualnych i drużynowych, a także trenerami. Zajmuję się diagnozą i projektowaniem indywidualnego treningu mentalnego, wzmacnianiem poczucia skuteczności, motywacji oraz definiowaniem celów w sporcie. W 2017 roku uzyskałam Nominację Psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od 2017 roku posiadam akredytację Discovery Insights i prowadzę szkolenia umiejętności miękkich w biznesie. Mogę Ci pomóc jeśli: - chcesz stać się osobą pewną siebie, w pełni wykorzystującą swój potencjał, - potrzebujesz motywacji do pracy czy dalszych treningów, - masz trudności w definiowaniu celów, - masz trudności w komunikacji z zespołem / trenerem / zawodnikami / pracownikami, - nie radzisz sobie ze stresem czy tremą przedstartową. www.upgrade-rozwoj.pl
Kontakt
tel. 603 188 133
Specjalności
Miasta
Kraków, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Optymalizacja rozwoju potencjału zawodnika zależna jest od wielu czynników. Jednym z bardzo istotnych jest opieka psychologa . Moja grupa tancerzy sportowych „ zaopiekowała „ się Agnieszka Zając . Techniki , metody stosowane przez Agnieszkę wyraźnie wpłynęły na postęp tancerzy w wielu tematach .Moja grupa nauczyła sie „bezkolizyjnej „ komunikacji w parze, oraz koncentracji przed startem oraz w trakcie turnieju. Agnieszka bardzo dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania stresu oraz nauczyla jak radzić sobie z jego negatywnym wpływem na ciało oraz nastawienie mentalne .Tancerze bardzo polubili techniki relaksacyjne. Agnieszka wspaniałe motywuje , mobilizuje zawodników . Jest osoba pozytywna , zawsze fachowo przygotowana ,ale przede wszystkim bardzo zaangażowana . Z pełna odpowiedzialnością polecam ! Optymalizacja rozwoju potencjału zawodnika zależna jest od wielu czynników. Jednym z bardzo istotnych jest opieka psychologa . Moja grupa tancerzy sportowych „ zaopiekowała „ się Agnieszka Zając . Techniki , metody stosowane przez Agnieszkę wyraźnie wpłynęły na postęp tancerzy w wielu tematach .Moja grupa nauczyła sie „bezkolizyjnej „ komunikacji w parze, oraz koncentracji przed startem oraz w trakcie turnieju. Agnieszka bardzo dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania stresu oraz nauczyla jak radzić sobie z jego negatywnym wpływem na ciało oraz nastawienie mentalne .Tancerze bardzo polubili techniki relaksacyjne. Agnieszka wspaniałe motywuje , mobilizuje zawodników . Jest osoba pozytywna , zawsze fachowo przygotowana ,ale przede wszystkim bardzo zaangażowana . Z pełna odpowiedzialnością polecam ! Optymalizacja rozwoju potencjału zawodnika zależna jest od wielu czynników. Jednym z bardzo istotnych jest opieka psychologa . Moja grupa tancerzy sportowych „ zaopiekowała „ się Agnieszka Zając . Techniki , metody stosowane przez Agnieszkę wyraźnie wpłynęły na postęp tancerzy w wielu tematach .Moja grupa nauczyła sie „bezkolizyjnej „ komunikacji w parze, oraz koncentracji przed startem oraz w trakcie turnieju. Agnieszka bardzo dokładnie wytłumaczyła mechanizm działania stresu oraz nauczyla jak radzić sobie z jego negatywnym wpływem na ciało oraz nastawienie mentalne .Tancerze bardzo polubili techniki relaksacyjne. Agnieszka wspaniałe motywuje , mobilizuje zawodników . Jest osoba pozytywna , zawsze fachowo przygotowana ,ale przede wszystkim bardzo zaangażowana . Z pełna odpowiedzialnością polecam !
20 marca 2019 Justyna - Trener
Bardzo dobry psycholog
Pełen profesjonalizm, fachowe porady i bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Praca Pani Agnieszki z moim synem sprawiła, ze uwierzył w siebie i odniósł sukces w motosporcie. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, ze połowa sukcesu siedzi w naszej głowie. Trzeba tylko dobrze w niej poukładać, Pani Agnieszka potrafi do doskonale. P.S. Głowami rodziców również umie się zająć
27 marca 2018 Aga - Mama sportowca
Bardzo dobry psycholog
Witam, Z panią agnieszką zaczeliśmy współpracować na początku na próbę. Do tej pory nie znane były nam spotkania z psychologiem. Współpraca i korzyści jakie otrzymaliśmy od pani agnieszki widoczne były jeszcze długo po zakończeniu współpracy z przyczyn zawodowych pani psycholog. To min. dzięki jej pomocy w pierwszym sezonie chłopcy nabrali pewności siebie i awansowali do turnieju finałowego europejskiej ligi młodzieżowej oraz zagrali fantastyczne ćwiercfinały MP Juniorów jako zespół rok młodszy od przeciwników. W kolejnym sezonie naszej współpracy nasz zespół osiągnął największy sukces tj zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski Juniorów do czego niewątpliwie przyczyniła się pani Agnieszka! Bardzo profesjonalna, bardzo uczciwa i bardzo pozytywna osoba. Zasady i wartości, którymi się kieruje często są zapomniane w współczesnym świecie. Polecamy z pełną odpowiedzialnością - Trener i drużyna brązowych medalistów MP Juniorów w koszykówce w sezonie 2016/2017 !
28 listopada 2017 Mateusz - Trener
Bardzo dobry psycholog
Na Panią Agnieszką trafiliśmy zupełnie przypadkowo, przez internet. Szukaliśmy psychologa dla naszego syna. Dość sceptycznie podchodziliśmy do tematu psychologa spotu.... zupełnie niepotrzebnie. Nasze wątpliwości zostały rozwiane już na pierwszym spotkaniu. Pani Agnieszka przedstawiła pełny plan działania na najbliższe tygodnie i rozpoczęła go systematycznie realizować. Efekty przyszły nadspodziewanie szybko... juz po kilku spotkaniach.Pani Agnieszka to bardzo miła, niezwykle sympatyczna, a nade wszystko niesamowicie profesjonalnie do tematu podchodząca osoba. Zawsze przygotowana, otwarta na sugestie, komunikatywna i niezwykle pomocna.Serdecznie polecamy współpracę z Panią Agnieszką.My już zakończyliśmy"leczenie" ale z pewnością wrócimy do spotkań w miarę potrzeb.Efekty współpracy okazały się widoczne nie tylko w życiu sportowy, ale również tym " cywilnym".
10 kwietnia 2016 Mirek - rodzic sportowca
Bardzo dobry psycholog
Z zawodniczkami UKS Volleyball Sparta Kraków Pani Agnieszka współpracuje od ponad roku. W tym czasie dała się poznać jako specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, odpowiedzialności za wykonywane zadania i ogromnym zaangażowaniu. Nawiązała bardzo dobry kontakt z trenerami i zawodniczkami. Z duża wiedzą i fachowością Pani Psycholog dostosowała swoją pracę, jej formy i metody do specyficznych wymagań dyscypliny oraz potrzeb zawodniczek. Szczególnym wsparciem objęła nowe zawodniczki i pomogła w procesie ich adaptacji, dzięki czemu z wycofanych stały się liderkami drużyny.
15 kwietnia 2015 Ryszard - trener
Bardzo dobry psycholog
Po złych pierwszych doświadczeniach z psychologiem "fachowcem" do Pani Agnieszki byłam nastawiona sceptycznie, po pierwszym spotkaniu zdałam sobie sprawę co znaczy być pod dobrym okiem psychologa sportu. 100% profesjonalizmu super rady, super pomoc, super wsparcie.
17 marca 2015 Magda - Zawodnik
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka jest świetnym i profesjonalnym psychologiem. Już kilka spotkań wystarczyło, żebym poradziła sobie ze stresem występującym w trakcie treningów w okresie przedstartowym. Dzięki tym rozmowom osiągnęłam w trakcie startów optymalny poziom funkcjonowania i poradziłam sobie z paraliżującym mnie wcześniej lękiem -czego efektem jest zdobycie upragnionego złota w Mistrzostwach Polski. Na pewno będę wracać do tej Pani. Polecam !!
9 stycznia 2015 Klaudia - sportowiec
Bardzo dobry psycholog
Pani Agnieszka od kilku miesięcy prowadzi spotkania z moim synem, który jest sporowcem. Od samego początku ma z nim bardzo dobry kontakt, świetnie się dogadują. Pani Agnieszka jest osobą bardzo miłą, otwartą, fachową, komunikatywną i rzetelną. Zarówno syn jak i ja jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, a co najważniejsze są dzięki temu efekty w postaci wyników sportowych. Naprawdę szczerze POLECAM!!! Przesympatyczna osoba i świetny "fachowiec" w swoim zawodzie.
26 września 2014 Anna - Mama Sportowca
Bardzo dobry psycholog
Pani psycholog jest przemiłą, fachową osobą. Jest otwarta,komunikatywna, ma świetny kontakt z dziećmi. Moja córka spotyka się z nią od ponad roku i naprawdę nie pznaję swojego dziecka (oczywiście w pozywywnym znaczeniu tego słowa :) )
12 maja 2014 Agnieszka - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom