Agnieszka Staniewska

Popularność: 1895
Bardzo dobry coach (1)
Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2007 roku regularnie uczestniczę w szkoleniach terapeutycznych. Ukończyłam 3 letnie szkolenie z zakresu terapii rodzin oraz 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne prowadzone przez Zakład Psychoterapii w Krakowie. Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam pracując między innymi w Szpitalu Psychiatrycznym, Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym oraz prowadząc prywatną praktykę. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych oraz diagnozą psychologiczną. Zapraszam do kontaktu!
Kontakt
tel: 668 466 267
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Czym się zajmuję
* psychoterapia osób dorosłych zmagających się z trudnościami w relacjach, lękiem, depresją, chorobą psychiczną bliskiej osoby. * diagnostyka psychologiczna na potrzeby orzekania o niepełnosprawności * badanie sprawności pamięci i innych funkcji poznawczych osób starszych

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Powyższa opinie chyba pochodzi od konkurencji, bo gabinet Pani Agnieszki jest wciąż zamknięty właśnie ze względu na urlop macierzyński. Bardzo dobry psycholog, pomogła mi poukładać się po rozwodzie, nigdy nie zdarzyło nam się rozmawiać o jej życiu. Nawet gdy pytałam nakierowywała rozmowę na terapię unikając odpowiedzi osobistych. Rzetelna i kompetentna.
22 czerwca 2016 Beata - manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom