Adam Zalewski

Popularność: 22
Bardzo dobry psycholog (4)
Jestem psychologiem, trenerem i coachem. Pracuje z klientami w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Racjonalnej Terapii Zachowań. Ponadto uczestniczę w pięcioletnim Akredytowanym Kursie Psychoterapii, który umożliwia mi zostanie certyfikowanym psychoterapeutą. W pracy z klientem skupiam się na szukaniu rozwiązań problemów oraz zmianie niekorzystnego zachowania i negatywnych emocji. Zapraszam osoby, które chcą:  realnej zmiany w życiu,  rozwijać swoje kompetencje interpersonalne lub zawodowe,  pracować nad swoim rozwojem, asertywnością, pewnością siebie,  poradzić sobie ze stresem i emocjami,  stworzyć szczęśliwy związek, pogłębić swoje relacje lub rozwiązać kryzys,  poznać i zrealizować swoje cele, a nie potrzeby i oczekiwania innych. Często to nasze przekonania na własny temat oraz otaczającego nas świata są barierą w osiągnięciu harmonii, zadowolenia w życiu, dobrych relacji z bliskimi. Blokują nasz potencjał i wpływają na nasze zachowanie, decyzje i relacje z innymi. Musimy pamiętać, że siła czy też forma naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności. Na tym skupia się ta krótkotrwała terapia – na wyzwaniu, które w racjonalny sposób możesz stawić własnym przekonaniom, nawykom i myślom.
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalności
Miasta
Katowice, Chorzów, Bytom, Dąbrowa Górnicza,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Kwalifikacje
psycholog – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
trener – Szkoła Trenerów Metrum (z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego)
coach – Akademia Akredytowanego Coacha – Coaching & Training House
mediator – Akademii Profesjonalnego Mediatora (Certyfikat VCC)
praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy) – Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
praktyk Racjonalnej Terapii Zachowania (Rational Behaviour Therapy) – Pracownia RTZ
w trakcie akredytowanego kursu psychoterapii Polskiego Towarzystwa Rozwoju Psychoterapii, realizowanego przez Katowicki Instytut Psychoterapii
magister Finansów i Inwestycji – Akademia Ekonomiczna w Katowicach
swoje umiejętności podnoszę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach z zakresu psychologii, coachingu, rozwoju osobistego oraz psychoterapii.

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Wszyscy Ci powtarzają że Twoje życie zależy tylko od Ciebie? Bez Adama miałam problem z odnalezieniem sensu w wielu kwestiach prywatnych i zawodowych. Pomógł mi. Bardzo. A najlepsze jest to, że czuję się coraz bardziej samodzielna.
19 czerwca 2020 Miśka - Urzędnik
Bardzo dobry psycholog
Fantastyczna osoba, nie tylko świetny psycholog ale też Człowiek. Pełen profesjonalizmu jak i otwartości, błyskotliwy i trafiający w punkt. Spotkania z p. Adamem zmieniły moje życie, na inne życie, na lepsze życie. Szczerze wszystkim polecam.
29 maja 2020 Weronika - specjalista ds. sprzedaży
Bardzo dobry psycholog
Mowia, ze wszystkie drogi prowadza do Rzymu. Ale nie mowia tego, ze nigdy tam nie dotrzemy, jesli nie wiemy, w ktora strone ruszyc. Rzeczy czasem dla nas oczywiste potrafia nas zgubic i przyda sie wtedy dobry przewodnik. Polecam.
28 maja 2020 Patryk - Cabin steward
Bardzo dobry psycholog
Bardzo miły i konkretny psycholog. Kilka konkretnych spotkań otworzyło mi głowę i dało energię do działania i walkę o siebie. Spotkania dostosowane konkretnie pod moje potrzeby. Przyjazny klimat i świetne poczucie humoru.
8 maja 2020 Tomek - korpo człowiek
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom