Lista psychologów Września

Interesuje mnie to, co jest dla Ciebie najważniejsze, co chcesz zmienić, jakie są Twoje cele i w jaki sposób ja mogę Ci być użyteczny w ich realizacji. Chętnie poznam Ciebie i obszary, w których współpraca ze mną może być pomocna. W życiu wiele spraw zależy od perspektywy, z której się na nie patrzy. Jestem niezmiernie ciekaw jaka jest Twoja preferowana perspektywa
popularność: 13     pełny opis
psycholog, psychoterapeuta
popularność: 2994     pełny opis
Jestem psychologiem i doradcą seksuologicznym zajmującym się pomocą psychologiczną i poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym. Prowadzę konsultacje, interwencje w kryzysie, terapię seksuologiczną oraz psychoterapię. Swoją ofertę kieruję do dorosłych. Udzielam pomocy i wsparcia osobom, które pragną zmienić coś w swoim życiu, żyć pełniej, ze świadomością swoich zasobów, uczuć i potrzeb. Pracuję również z osobami w trudnej sytuacji życiowej, które chciałyby znaleźć nowe, skuteczniejsze sposoby radzenia sobie z problemami. Każdy klient jest inny, dlatego też zapewniam indywidualnie dobrane podejście i techniki pracy.
popularność: 712    ocena: Bardzo dobry psycholog (1)pełny opis
Największe doświadczenie zdobyłam pracując w szkole jako nauczyciel. Podczas mojej pracy z osobami w różnym wieku (szkoła podstawowa oraz średnia) kieruję się zasadą komunikacji jako fundamentu dobrych relacji między ludźmi. W pracy z Klientem wykorzystuję między innymi filozofię opartą na dialogu motywacyjnym, bliskie jest mi zatem empatyczne podejście akcentujące wagę emocji i potrzeb.
popularność: 0     pełny opis

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom