Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Mam przedwczesny wytrysk

Witam. Mam 25 lat i mam przedwczesny wytrysk. Normalnie kilka ruchów i koniec. Mam partnerkę. Początkowo to tolerowała,potem powiedziała mi ,że jej partner mógł o wiele dłużej co totalnie mnie podłamało ( chyba nikt czegos takiego nie chcialby od swojej laski usłyszeć). Próbowałem ćwiczeń ale nie działa.Tak się podnniecam i kilka ruchów i koniec.
~nastor
Odpowiedzi
Testowałeś prezerwatywy na opóźnienie wytrysku albo chusteczki Oc wipes?
2024-01-23 15:09 ~betis
Gumki nie działają. Nie ma znaczenia czy założę czy nie. No może minimalna. Poza tym moja dziewczyna bierze tbletki i wolimy bez gumek. Chusteczek nie próbowałem
2024-01-24 09:31 ~Nastor
A szkoda bo moim zdaniem mają o wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek inne środki na wstrzymanie erekcji. Sa nasączone środkiem ( nie pamiętam już jakim ale jest to coś z lidokainą pewnie). Przed stosunkiem smarujesz penisa zawartością chusteczki i dzięki temu będziesz miał o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Będziesz w stanie o wiele dłuzej. Nie wiem czy będziesz mógł zamówić je stacjonarnie, sam zamawiam sobie większe opakowanie raz na jakis czas z neta ( nie polecę jednak jednego konkretnego sklepu bo warto jest poszukać sobie promocji w kilku sklepach).
2024-01-24 15:29 ~betis
Dobra, zamówiłem. Mam nadzieję,że pomogą. Mam jeszcze jedno pytanie. Ile trzeba czekać po użyciu chusteczki? Może na od razu czy trzeba coś poczekać?
2024-01-24 15:36 ~Nastor
N a opakowaniu powinna być dokładnie instrukcja ale proponowałbym nie dobierać się do dziewczyny tuż po zastosowaniu chusteczki bo możesz ją znieczulić a to raczej nie chodzi o to. Poczekaj te 5 minut. Wszystko powinno się wtedy dokładnie wchłonąć. Twoja panna może Ci to wsmarować w penisa ( potraktujcie to jako grę wstępną)
2024-01-25 10:24 ~betis
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom