Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Libido bliskie zero

Mam 36 lat. Piękny wiek. Co z tego jak nie moge z niego w pełni korzystać. Mąż już nie ma siły do mnie. A mi się chce wyć. Libido bliskie zero. Pomóżcie bo czarno to widze.
~Kucma
Odpowiedzi
Kilka pytań: Robiłaś badania hormonalne? Czy nie masz przypadkiem depresji? Oraz czy probowalaś podnieśc libido za pomocą tabletek? Są tabletki, które uzupełniają minerały i mikroelementy.Typu stimea czy libido therapy.
2023-06-02 11:58 ~werska
Libido therapy. O wiele lepszy skład i na mnie osobiście o wiele lepiej zadziałały. Trzeba jednak wykazac się cierpliwościa bo jedynie przy regularnym braniu jest efekt. Swoją droga autorko czy problem nie jest w rutynie małżeńskiej?Bywa ze rutyna wkrada sie do życia małżeńskiego oraz nic dziwnego,.ze nie chce się uprawiać seksu jak robicie to tak samo.Poza tym im więcej uprawia się seksu, tym bardziej się chce. A im mniej tym odwrotnie.Chce się mnieij :) Polecam zabawki takie jak kupno wibratora, jakaś opaska na oczy.Obejrzyjcie sobie jakis film erotyczny. Jest wiele filmow dedykowanych dla kobiet....
2023-06-05 09:21 ~notlim
Gdzie kupujecie te tabletki? Czy jak wybiorę się do apteki to je znajdę?
2023-06-12 09:32 ~kucma
Szczerze to nie mam pojęcia, bo sama zamawiałam przez internet, o tutaj: intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1638-libido-therapy-hit-nr-1-na-libido.html Ale na allegro też widziałam. W wielopaku oplaca sie bardziej bo jedno opakowanie tabletek dostajesz za darmo :P A i tak ich najlepsze działanie widziałam po miesiącu.
2023-06-19 12:15 ~Notlim
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom