Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Klopoty z erekcja w mlodym wieku

Mam 20 lat i problemy z erekcja. Nie wiem z czego wynikają bo staram się zdrowo odżywiac. Poza tym zbadałem sobie hormony i wszystko jest w porzadku. Nie chcę wybrac się do lekarza bo obawiam się, że lekarz w takim wieku to by mnie wyśmiał :( Generalnie penis staje jak ruletka, czasami stanie, czasami już nie. Co mam robić?
~rejois
Odpowiedzi
Spokojnie,lekarz na pewno by Cie nie wyśmiał.Wielu młodych mężczyzn ma problemy tego typu, po prostu niewielu z nich przyznaje się do problemów z erekcją bo nie jest to choroba taka jak przeziębienie czy zatoki o której można powiedzieć każemu ale bardzo wstydliwy problem. Jeśli badania hormonalne wyszly ok, polecam spróbować tabletek bez recepty. Dobry skład mają tabletki Penis complete.
2022-12-05 09:14 ~jucz
Czytam o nich ale czy to nie są tabletki na powiekszenie członka?
2022-12-06 12:57 ~rejons
Są, ale przy dłuższej kuracji jeśli bierze się 2 tabletki dziennie,jakieś 3 miesiące. Wcześniej można zaobserwować ich pozytywny wpływ na stan erekcji.W pierwszym miesiącu nie dostrzeżesz wpływu tabletek na wielkość członka. Na początku można zobaczyć dobry wpływ na stan erekcji. Tabletki są bezpieczne i na bazie L argininy tak więc nie powodują uzależnienia oraz mogą być przyjmowane również w młodszym wieku. Nie polecam natomiast od razu iść w sildenafil. Na początku lepiej jest sobie takie mocne środki odpuścić. Łatwo jest się od nich uzależnić i potem trudno przestać je brać.
2022-12-07 10:43 ~jucz
Pomocny może być seksuolog online https://psycholodzy-online.com/nasz-zespol/mateusz-subkowski/
2023-01-14 20:42 ~mati
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom