Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Ziołowe środki na erekcję

Mam nadzieję,ze piszę tutaj w dobrym dziale. Mianowicie chciałąm się zapytać czy ktoś miał do czynienia z ziołowymi środkami na potencję. Mianowicie mój mąż w ostatnim czasie ma niewielkie problemy Niemniej cała sprawa tak go stresuje,że im wiecej tych problemów tym bardziej się nakręca i jego sprzęt coraz gorzej działa. Raczej nie pójdzie do seksuologa bo cała sprawa go denerwuje. I nie chcę go jeszcze bardziej stresować. Czy są może jakieś bezpieczne ziołowe środki, które można by wypróbować na erekcję?
~Zaron
Odpowiedzi
Cum on albo penis complete. Całkiem niezłe opinie ma równiez man power, aczkolwiek polecam zacząc od tych dwóch pierwszych.
2022-11-21 07:13 ~szmi
Czyli który z tych dwoch środków byś konkretnie polecił? Czy przyjmowałeś te dwa jeśli mogę Cię zapytać tutaj/... No i czy są na receptę?
2022-11-21 08:29 ~zaron
Penis complete, droższy ale wydaje mi sie, ze lepszy w skladzie. Co nie znaczy oczywiśćie, ze cum on jest zły.
2022-11-21 08:58 ~SZMI
Nie ma środków ziołowych na lęk. Jeśli lęk.zwieksza trudności to może mieć to częściowo lub całkowicie podłoże psychogenne czyli forma leczenia jest psychoterapia. Warto zrobić podstawowe badania krwi cukier cholesterol testosteron i badania profilkatuczne u lekarza (serce, cisnienie), że szczególnym uwzględnieniem układu krwionośnego- zab erekcji są pierwszym objawem chorób układu krążenia. W międzyczasie może umawiać się na seks bez penetracji aby poszerzyć repertuar (zmniejszy to presję i może się przydać pozniej jeśli to np. Cukrzyca albo serce - problem wraz z chorobą będzie postepowal).
2023-03-19 21:20 ~Emi
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom