Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Szybko dochodzę podczas seksu

Witam.Mój problem jest taki, że podczas seksu po minucie - dwóch dochodzę. Wiem, że ona jest niezadowolona z tego. Zdarza się, że po kilkunasto-minutowej przerwie kochamy się jeszcze raz i wtedy wszystko jest super no ale pierwsze wrażenie psuje wszystko.Mam 25 lat.Dwa lata temu byłem prawiczkiem i mając problemy ze wzwodem w łóżku byłem na wizycie u seksuologa co wszystko naprawiło, a teraz zaczął się problem o którym wspomniałem wyżej. Dużo się kłócę z moją dziewczyną, prawie codziennie i się denerwuję sporo. Na początku seksu już myślę tylko o tym, że zaraz dojdę i dzieje się. Dziewczyna już nawet nie za bardzo chce się kochać bo wie, żę ona nie dojdzie. Co robić? Czekam na wasze rady.
~Gamder
Odpowiedzi
Nie martw się. Nie Ty jeden masz taki problem.Szacuje się,że bardzo wielu mężczyzn w Polsce zmaga się z problemem przedwczesnego wytrysku. Polecam wypróbować róznych środków dostepnych w sklepach oraz apteach .Warto bo są skuteczne: tabletki i żele Orgasm Control prezerwatywy ze specjalnym środkiem chusteczki orgasm control wipes - moim zdaniem najskuteczniejsze,może Ci kobieta wsmarować w ramach gry wstępnej
2022-11-10 12:19 ~watt
No własnie próbowałem gumek, ale wolę bez...
2022-11-11 11:28 ~homy
Nie pisze tutaj o gumkach ale o chusteczkach, moim zdaniem sa o wiele skuteczniejsze niz prezerwatywy. No i jest przyjemniej bo nie ma bariery Będziesz miał dzieki nim lepszą kontrolę nad sobą.
2022-11-11 12:48 ~watt
Czy tam jest ta sama substancja co w prezerwatywach? Czy przypadkiem nie znieczuli mojej partnerki?
2022-11-11 14:01 ~horny
Nie powinno o ile oczywiście nie zaczniesz od razu działać. Poczekaj te 15 minut i wszystko powinno byc ok.
2022-11-11 14:17 ~watt
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom