Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Tabletki na powiększenie penisa

Ktoś może brał tabletki Powiekszają penisa?
~rosmar
Odpowiedzi
Sam też się nad nimi zastanawiałem. Mój członek ma 13 cm w czasie wzwodu tak wiec nie jest to wiele i chciałbym go w jakiś sposób powiekszyć. Zastanawiałem się nad jakimiś tabletkami. Ale takimi z górnej półki. Aktualnie mam pompkę próżniową i nie jestem zadowolony z działania. Używam codziennie ale powiększenia nie ma żadnego ;/ O penis complete sobie czytałem ale to są w zasadzie tabletki na powiększenie penisa czy na erekcję?
2022-10-21 09:59 ~eden
I na to i na to. Powiększają penisa przy regularnym braniu ( efekt powiększenia pojawia się po 2-3 miesiącach) ale również dobrze działaj na erekcję tak więc można je przyjmować również w takim celu.Więcej krwi napływa do ciał jamistych penisa. Co czuć bo penis staje do gotowości już przy niewielkiej stymulacji. No i jeszcze nigdy nie miałem do tej pory tak naprężonego penisa. Co ciekawe to mogę dłużej, wcześniej zdarzyło mi się kończyć po kilku ruchach jak byłem naprawdę napalony ale teraz mogę i mogę :P Jak dla mnie spoko. Jedyna wada to cena bo jednak tanie nie są.
2022-10-21 10:19 ~odamski
Cena to pierdoła. Mnie interesuje tylko to czy jest efekt. Dowiadywałem się w temacie powiekszenia kwasem hialuronowym i niestety ale wiele gości pisze,że po pierwsze nie udało się im wydłużyć penisa ale jedynie powiekszyć na szerokość i to nie wiecej niż 1 cm. I z czasem to znika ;/ A mi zalezy na tym aby to było trwałe bo całe życie się takimi tabletkami faszerował nie będe.
2022-10-21 11:29 ~eden
Nie wiem czy jest to trwałe bo sam biorę od 2 miesięcy ale efekt spoko. I jestem zadowolony. Zobaczę co będzie potem. Kupiłem trochę z namowy gościa w sklepie bo to nowy produkt i opinii nie ma. W domu trochę żałowałem bo pomyliłem sobie, że jak nie działa to lipa bo drogie a kupiłem od razu dwa opakowania. Ale tak jak piszę nie żałuję.
2022-10-21 11:48 ~sapak
Z tego co widzę to jest to ten sam producent co penilarge. Penilarge dają trwały efekt tak wiec te również powinny. Napisz tutaj jeszcze po miesiącu jak z efektem.
2022-10-21 12:28 ~nostowy
Hej. Z dostępnych i skutecznych sposobów na powiększenie penisa które w zyciu wypróbowałem a uwierzcie mi było tego sporo od pompek po kremy itp... najskuteczniejsza według mnie okazała się metoda tabletkami Maxorman. Kupiłem je w Polsce w internecie. Od znajomego słyszałem że sa dobre i wypróbowałem. To naprawdę zdziałało. Polecał mi równiez inne z USA jak neoSize które tez stosował jest jednak problem z cłem nie chca ich przepuścić więc najlepszym rozwiązaniem zostaja tylko te Maxorman które mozna zamówić z terytorium Polski. Polecam to działa
2023-10-27 12:16 rafal gruby
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom