Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Tabletki powiększające penisa

Witam, jak to jest z tymi tabletkami ?
~Romanst
Odpowiedzi
Długo się zbierałem do kupna, bo miałem sporo wątpliwości. 3 miesiące minęły, moja opinia: brałem po 2 tabletki dziennie dzień w dzień, erekcja,stosunki dłuższe na grubości przybyło jakieś 0,5 cm, długość 1,5 cm więc tabletki działają .
2022-10-11 11:35 ~ixtar
U mnie bylo tak ze zawsze chciałem mieć dużego pena bo nie zostalem obdarzony przez nature sporym rozmiarem. No i tabletki po części pokonały moje kompleksy bo pomimo, ze nie powiekszyly członka dużo to jednak trochę powiększyły. Jest o wiele lepiej.
2022-10-12 13:40 ~aaar
Na każdego działa inaczej.U jednej osoby działanie będzie u drugiej nie. Ich działanie polega na tym,że podczas seksu więcej krwi napływa do ciał jamistych i tym samym występuje większe powiększenie penisa. Z czasem to powiększenie jest stałe. Tak więc ważne jest aby brać tabletki regularnie i przez dłuższy czas ( minimum 2 miesiące a najlepiej ok 3 miesięcy). Penilarge należą do tych droższych tabletek ale ogólnie polecam ponieważ skład mają chyba najlepszy. Mi pomogły. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to chętnie odpowiem.
2022-10-12 13:59 ~cruel
Jakieś efekty uboczne? Jakie również powiększenie? Bo jakoś nie dowierzam,że penis powiększy się o 8 cm jak jest w reklamie.
2022-10-13 13:00 ~Romanst
Bo tyle na pewno sie nie powiekszy. Jest to reklama tak jak praktycznie wszędzie. Normalnie penis powieksza się po penilarge jakieś 3 cm, w obwodzie ok 2 cm. Jednak może być to mniej, może byc to trochę więcej. Oczywiście przy regularnym braniu i kuracji tak jak tutaj wspominałem minimum 3-4 miesiące. Moim zdanie warto jes spróbować zanim ktoś wpakuje się w bardziej inwazyjne metody ( typu powiekszanie kwasem hialuronowym). Efektow ubocznych sam osobiście nie zauwazyłem chociaż niektórzy piszą o duzych i niekontrolowanych erekcjach.
2022-10-13 13:12 ~wargat
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom