Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Totalny spadek ochoty na seks

Witam, Mam 24 lata, mój partner również. Jesteśmy ze sobą od 6 lat, od ok pół roku ze sobą mieszkamy. Nigdy nie bylo problemu ze stosunkiem seksualnym, niestety od ok roku nie odczuwam przyjemności z pieszczot czy tez ze stosunku seksualnego. Kilkakrotnie byłam „ zmuszona „ do stosunku mimo braku jakichkolwiek chęci. Dlatego proszę mi powiedzieć czy to we mnie jest blokada? Czy problem tkwi u mojego partnera ?
~Irga
Odpowiedzi
Dwie opcje, a w zasadzie to 3 1. Znudzil Ci się partner.Czy odczuwasz niechęć do seksu ogolnie czy do niego? 2. Rutyna - pojawia się w dłuższych związkach, warto jest tutaj wprowadzić jakieś zabawki erotyczne 3. Problem z hormonami - polecam przebadać sobie ich poziom. Jeśli wszystko będzie ok, możesz jeszcze wypróbować sobie tabletki na libido, dobry skład mają libido therapy.
2022-09-09 10:20 ~Rozmalina
Te tabletki to coś takiego jak asequrella?
2022-09-16 09:50 ~irga
No niezupełnie ponieważ asequrella polecana jest w przypadku przyjmowania tabletek anty, libido therapy można przyjmować zarówno jak bierzesz tabletki antykoncepcyjne oraz jeśli odczuwasz zmniejszone libido. Sama jednak asequrelli nie polecam bo brałam i u mnie poza bólami głowy niczego innego nie powodowały.A na pewno nie wzrostu libido. Jeśli chodzi o libido therapy to pewnie bym ich sama nie wypróbowała gdyby nie moja lekarka ginekolog, do której się wybrałam. Na początku zleciła badania hormonalne w których wszystko było ok. I powiedziała ze jak to nie pomoże to abym wypróbowala libido therapy. To postanowiłam spróbować. I to pomogło.
2022-09-16 13:18 ~Rozmalina
Kupiłam sobie libido therapy, właśnie dzisiaj zaczynam kurację ale zastanawiam się nad tym jak je brać :) Czy tak jak tabletki anty codziennie czy może przed seksem? Bo na opakowaniu nie pisze.
2022-09-20 10:57 ~Saidina
Po jakim czasie czułaś różnicę?
2022-09-20 11:46 ~irga
Po kilku tabletkach, jednak libido powracało stopniowo. Trzeba nastawić się na dłuższą kurację, ale moim zdaniem warto!
2022-09-21 09:23 ~Rozmalina
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom