Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

STRUZIKOWSKA - dobra psycholog i psychoterapeuta

Ahoj towarzysze :) juz wiem,ze zycie jest kolorowe, tylko trzeba to dostrzec. Pani STRUZIKOWSKA mi pomogla i chce ja Wasm polecic! :) w czym mi pomogla? Problemy z jedzeniem (bulimia), ze spaniem (bezsennosc), samotnosc i zaburzenia nerwicowe, no i stres oczywiscie,bo w dzisijejszych czasach to go wszedzie pelno. Aghhrr. Ale juz jest duuuuzo lepiej, progres, lecimy do przodu. Czuje to! :) Jest dobrze i kazdeu polecam takiego psychoterapeute, bo nie warto sie dolowac, tylko trza rozwijac skrzydla i piac sie w gore. Tanio, milo i dziala! Polecam i czolko! :)
Odpowiedzi
witam. Polecam. W ubiegłym roku korzystaliśmy z terapii małżeńskiej. Skuteczna, profesjonalna, doświadczona.. Polecam.
2018-06-10 16:36 ~jan
Cześć. Jest bardzo dobrym psychologiem dziecięcym w Terapii Zespołu aspergera i terapii nerwic. Godna polecenia.
2018-06-11 09:54 ~
Witam. Po kilku terapiach psychoterapeutycznych u kilku lekarzy w Krakowie moja depresja niestety nie zmniejsza a wręcz mogę powiedzieć ze się nasiliła do tego doszły lęki gdzie bałam się zostać sama. Koleżanka mojej mamy poleciła mi Panią doktor Barbarę Struzikowską po 4 miesiącach regularnej terapii mogę polecić panią doktor z czystym sumieniem dużo rozmawia a przede wszystkim bardzo dużo słucha i szuka konkretnego rozwiązania Pani zawsze uśmiechnięta lekarz od serca a nie dla kasy. POLECAM POLECAM !
2018-06-25 14:57 ~Paulina
Miło że spotykam na portalu moją psycholog która tak wiele pomogła w terapii nie tylko mnie ale i mojej rodzinie. Dobry, doświadczony fachowiec z doświadczeniem. Z czystym sercem polecam. Dla dorosłych i dzieci. Mnie poleciła znajoma, ja innym polecam. E.
2018-07-09 12:11 ewa kos
Witam. Bardzo dobry psycholog dziecięcy konkretny i tani . POLECAM jak najbardziej
2018-07-18 14:01 ~Anna
Dziękuję że trafiłam na terapię do pani Psycholog Barbary Struzikowskiej. Doskonale przeprowadziła terapię mojego małżeństwa. Kryzys z mężem wyglądało że nie damy rady. adwokata szukałam. Polecono mi świetnią psycholog w Krakowie. Po 10 sesjach był dużo lepiej. Teraz korzystamy mnie-ze spotkań podtrzymujących. Polecam . Opinie na znanym lekarzu i rankingu lekarzy też mi pomogły w wyborze psychologa. M
2018-09-03 15:40 Maja Mak
Witam. Polecam bardzo dobrego psychologa w Krakowie. Pani psycholog prowadzi w terapii poznawczo behawioralnej nawet trudne przypadki. Nasz syn z problemami społecznymi i wychowawczymi wymagał terapii. Doszła depresja, lęki, ataki paniki. Lęki nie wystarczały. Psychoterapia świetnie wyprowadziła syna z problemów. Polecam Barbara Struzikowska. Jan
2024-02-18 17:17 ~Jan
Bardzo dobry psycholog w Krakowie panią Barbare Struzikowska. Polecam..wyleczo y z nerwicy która dreczyla mnie lata. Zrozumiałem przyczyny i jak poradzić sobie by z nią uporać się. Pani psycholog kompetentną, dobrze tlumaczy, terapia w atmosfera poczucia bezpieczeństwa. Ogromną wiedza doświadczenie , empatia do pacjenta.
2024-02-19 12:44 Jerzy Puszczyk
Zapraszam www.drogaprzezmost.pl
2024-02-23 21:27 Krzysztof Osowski
Good luck :)
2024-02-25 10:50 ~Jimmyzoown
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom