Monika Wysota

Popularność: 1460
Bardzo dobry psycholog (2)
Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie studiów doktoranckich w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu w Zakładzie Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną. Jestem psychoterapeutą i doradcą systemowym, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin. Udzielam pomocy w problemach relacyjnych, rodzinnych, wieku dorastania, wychowawczych oraz rozwojowych. Pracuję również z osobami uzależnionymi, rodzinami dotkniętymi przemocą oraz z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Problemy osób, które zgłaszają się do mnie po pomoc staram się widzieć w szerszym kontekście ich codziennego życia. Staram się, aby pacjent czuł się w kontakcie ze mną bezpiecznie. Dokładam wszelkich starań, aby pomoc udzielana przeze mnie była w pełni profesjonalna oraz oparta na zasadach etycznych. Udzielam również pomocy psychologicznej w formie online. Ponadto prowadzę warsztaty doszkalające dla rodziców, nauczycieli oraz młodzieży. Prowadzę także konsultacje i poradnictwo w zakresie prawidłowego rozwoju dzieci (również w domu klienta). Swoją pracę poddaję stałej superwizji, tak aby wykonywać ją profesjonalnie i rzetelnie.
Kontakt
Tel: 888 132 124
Cena
100zł/godzina
Specjalności
Miasta
Kalisz,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Bardzo dobry specjalista. Pani psycholog jest bardzo miła i życzliwa, potrafi słuchać. Bardzo trafnie mnie oceniła i odkryła moje problemy. Jeszcze długo będę jej wdzięczna za pomoc. Szczerze polecam!
29 listopada 2013 Aniela - Nauczyciel
Bardzo dobry psycholog
Pani Monika Wysota, moim zdaniem, to świetny psycholog. Jest empatyczna, życzliwa, uważnie słucha, zadaje pytania które skłaniają do refleksji, ponadto jest otwarta i akceptująca. Cały czas się dokształca a swoją pracę terapeutyczną poddaje supewizji, co sprawia, że jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Byłam u niej na terapii. Polecam!
4 listopada 2013 Ania - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom