Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Poprawienie poziomu libido

Kochane czy znacie jakieś dobre środki które mogą wpłynąć na poprawienie poziomu libido u mnie? Jestem po urodzeniu bliźniaków ale ochota na seks nie powraca a minął juz rok. Jestem troche przepracowana ale dużo pomaga mi mama no i nawet jak mielismy czas dla siebie to mi sie w sumie nie chciało :(
~Lamna
Odpowiedzi
No właśnie gdzieś ostatnio wyczytałam, ze dziewczyny sobie polecały tabletki libido therapy ale nie wiem na ile jest to prawda na ile placebo
2024-04-29 11:46 ~immadina
Sama sie nad tym zastanawiałam ale brałam te tabletki i u mnie przynajmniej działały :) A również zastanawiałam się czy to ma wpływ na libido czy może jest to jedynie placebo. Ale tak naprawdę jak wczytac się w ich skłąd to widać ze jest tam wiele składników, których działanie jest udowodnione w przypadku poprawy libido. Tak wiec uwierzyłam. A i mała porada ode mnie Nie nastawiajcie się na to, że efekt będzie od razu bo przez jakiś czas trzeba brać tabletki...
2024-05-07 10:58 ~odst
A ile je brałaś? Właśnie sobie o nich czytam. Czy dostanę je w aptece?
2024-05-08 10:06 ~Immadinna
Brałam tak całościowo jakieś 4 miesiące. Ale pierwsze efekty zaczynałam odczuwać po tygodniu Raczej wcześniej nie :) Organizm musi się do nich przyzwyczaic. No i wrzuc trochę na luz, weź sobie więcej wolnego, zacznijcie testować zabawki erotyczne. O seks trzeba dbać.
2024-05-08 10:35 ~odst
Też brałam libido therapy. Dodam, że są to moje drugie tabletki na libido, jakie miałam okazje przetestować. Pierwsze to były asequrella ale nie mogę tutaj napisać, ze mi przypasowały bo działanie praktycznie zerowe. Z dużymi obawami i sceptycznością kupowałam sobie te powyżej ale namówiła mnie koleżanka. I o dziwo te podziałały. Mniej rozreklamowane ale o wiele lepsze.
2024-05-08 12:16 ~mikkala
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom