Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Bardzo szybko dochodzę

Współżyję z kobietami rok i dwa miesiące, myślałem że z czasem się coś zmieni ale ja cały czas bardzo szybko dochodzę. średnio jest to 5 minut, bez różnicy z jaką partnerką. Nie muszę chyba pisać, że są z tego powodu nie zadowolone, bo zazwyczaj nie mają orgazmu :/ czy z czasem dojdę do wprawy i będę mógł dłużej? czy muszę coś z tym zrobić, jakoś nad sobą pracować?
~gain
Odpowiedzi
Norma. WIele mężczyzn coś takiego przechodzi. Masturbacja nie jest tutaj takim problemem. W wielu przypadkach może byc bardzo skuteczną bronią z masturbacją.Możesz ćwiczyć późniejsze dochodzenie, poza tym masturbacja przed stosunkiem sprawi, ze stosunek będzie dłuższy. Druga opcja to prezerwatywy Trzecie opcja to chusteczki orgasm control wipes ( są nasaczone płynem lekko znieczulającym penisa)
2024-03-14 10:54 ~dawids
Nie słyszałem o tym. Gdzie mogę je kupić?
2024-03-18 10:20 ~gain
Zobacz sobie tutaj https://intymnosc.pl/pl/75-przedwczesny-wytrysk W sklepie jest tego ogólnie dość sporo, ale możesz poszukać też w innych dla porównania cen..
2024-03-19 09:49 ~dawids
Czy jest jakiś zamiennik chusteczek ? Sa dobre faktycznie, ale przy codziennym używaniu wychodzi trochę drogo.
2024-03-19 12:18 ~gain
Spray orgasm control (jest to ta sama seria). Jednak autorowi proponowałbym na początek wypróbować właśnie chusteczki. Jeśli będzie mu pasowało, to będzie mógł przerzucić się na spray.
2024-03-20 10:55 ~dawids
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom