Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Jak przedłuzyć stosunek

Poznałem fajną dziewczynę i tak się nakręcam podczas zbliżeń, że po kilku ruchach frykcyjnych jest w zasadzie po wszystkim. Próbuję przedłużyć to do maksimum, ale ogólnie jest lipa i tyle. I nie mam pomysłu jak zmienić ten stan rzeczy.. ;/
~Janeks
Odpowiedzi
W pewnym wieku to normalna sprawa. Jest kilka sprawdzonych sposobów, w sieci dosyć dokładne zostało to opisane. Na początku spróbuj prezerwatyw z żelem wydłużającym stosunek. Np durex performa. Mogę Ci jeszcze polecić orgasm control które dostępne są w postaci żelu czy sprawy. Nakładasz żel na członka, później prezerwatywę. Fakt, odczucia są trochę mniejsze, ale za to możesz zdecydowanie dłużej.
2024-02-20 09:14 ~tsah
A ten żel to dałoby się ewentualnie stosowac bez prezerwatywy ? Próbowałem gumek ale jest u mnie ten problem,ze jak nakładam to pens mi opada. Kilka razy spróbowałem, nic nie poradzę na to ,że tak mam Wole więcej nie próbować bo nie będę sie dalej przed dziewczyną błaźnił. Rozumiem,ze sam testowałeś ten środek ? Gdzie może go zamawiałeś ?
2024-02-21 09:17 ~Janeks
Tego typu asortyment mam zwyczaj zamawiać przez net. Z różnych względów, ale chodzi przede wszystkim o zachowanie prywatności
2024-02-21 12:58 ~Hast
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom