Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Brak ochoty na seks

Pojawił sie jakieś pół roku temu. Zrobiłam sobie badania hormonalne, odstawiłam tabletki anty i nadal mi się nie chce. Straciłam zupełnie zainteresowanie tą sferą i mąż mnie się ciągle dopytuje o co chodzi. Czemu tak się zachowuję... Już nie wiem co mu na to odpowiedzieć. Moja pani ginekolog rownież rozkłada ręce. Co robić? Jak to ratować?
~Oilla
Odpowiedzi
Powiem Ci,ze wiele kobiet w którymś okresie przechodzi taki kryzys. Jeśli nie bierzesz tabletek i wszystkie badania masz w normie to najprawdopodobniej problemem jest tutaj rutyna małżeństka Próbowałaś moze jakoś rozweselić atmosferę? Proponuję świeczki i czerwoną bieliznę jakieś zabawki erotyczne ( wibrator, przepaska na oczy) hiszpańska mucha ( w polsce jest to sprzedawane jako sex elixir) super są jeszcze prezerwatywy z wypustkami . Nie każdy to czuje ale ja lubię
2024-02-16 09:10 ~tasta
Przyznaję,ze w ostatnim czasie było trochę nudno. On nie miał inwencji ale ja również za bardzo się nie starałam ;/ O hiszpańskie musze słyszałam ale czy to nie m skutków ubocznych? I czy aby nie jest to placebo?
2024-02-16 12:53 ~Oilla
Skutków ubocznych nie ma żadnych bo jest to bezpieczny, ziołowy środek tak więc niby jak ma powodować skutki uboczne ? Placebo raczej rówinez nie... .W jego przypadku były przeprowadzone badania i wyszło z nich z tego co pamiętam,że działa na 93% kobiet. Na mnie działa. Nie dowiesz się sama dopóki sobie nie wypróbujesz.
2024-02-19 07:30 ~tasta
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom