Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Powiększanie piersi tabletkami

Pytanie głównie do dziewczyn, które takie tabletk ibrały. Czy jest możliwość powiekszenia bistu tabletkami? I czy one mają w składzie może hormony? Niestety ale do porodu i do karmienia miałam naprawdę fajny biust C,a obecnie jest A i wygląda jak dwa puste worki :( Mam bliźniaki, karmiłam wiele miesięcy .
~Annanina
Odpowiedzi
Jest wiele sposobów na powiększenie. Stosuje się masaże i ćwiczenia,ale z wszystkich nieiwazyjnych to chyba właśnie tabletki są najbardziej skuteczne i trwałe. Oczywiście jeśli wybierzesz jakieś porządne a nie jakieś tanie placebo z allegro. A i nie licz, że biust z A powiekszy Ci się do C ponieważ to zbyt dużo. B możesz jeszcze zyskać.
2024-02-05 12:40 ~penny
Nie mam takich nadziei ale zależy mi na tym aby biust chociaż trochę poprawił swój wygląd bo nie jest dobrze :( Serum mam, kupiłam sobie te z esotiqa ale po miesiącu nie ma efektu.No może trochę gładsza skóra. Ty brałaś jakieś tabletki?
2024-02-06 10:30 ~Annanina
Tak, perfect bust. Przez 3 miesiące ( jedno opakowanie miesięcznie) Plus dodatkowo masaż i ich serum, które jest bardzo fajne swoją drogą. Biust powiększył się o 1 rozmiar, jędrniejszy. Początkowo nie chciałam w to uwierzyć i przypisywałam to tabletkom anty jakie brałam w tym czasie ale jednak potem uwierzyłam że to jednak te tabletki powiększające bo koleżanka moja tez brała je. I miała taki sam efekt.
2024-02-06 10:32 ~penny
Hello.
2024-02-07 04:58 ~Thomasploto
A biust znowu nie traci objętości jak przestajesz brać?
2024-02-08 11:09 ~annanina
Nie, jest taki jaki był. Zresztą najlepiej jest na sobie wypróbować. Wcześniej przed zakupem perfect bust czytałam opinie na forach i są zarówno pozytywne i negatywne. Widzą, że na każdego to działa inaczej.
2024-02-08 11:13 ~peny
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom