Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Nie mam zupełnie ochoty na seks

Jestem 21-letnią dziewczyną. Mam problem ze swoją seksualnością i nie wiem jak sobie z tym radzić. Od momentu dorastania nie interesowałam się swoją seksualnością, tzn. nie dotykałam się, nie *uczyłam się* swojego ciała, swojej intymności - nigdy się nie masturbowałam. Aktualnie mam partnera i również seks nie jest dla mnie interesujący. Jednoczesnie zależy mi na nim .Co robic?
~Natalia
Odpowiedzi
Wydaje mi się,ze po prostu potrzebujesz rozbudzenia. Czy probowałaś stosować afrodyzjaków dostępnych na rynku? Niektóre są bardzo skuteczne. Ze swojej strony polecam wypróbować sobie Sex Elixir - środek dostaje się w formie kropelek do napoju. Ma bardzo dobre działanie pobudzające. Zawiera ziołowe składniki tak wiec na pewno nie powinien Ci zaszkodzić. Proponuję również wypróbować masturbacji. Warto jest na początku samemu poznać swoje ciało.
2023-11-17 10:42 ~mirio
Myślałam o tym, żeby zacząć jakaś kurację na zwiększenie libido, popędu, ale nie sądzę, żeby mogło mi to w jakiś sposób pomóc. Aczkolwiek coraz bardziej się zastanawiam nad tym i możliwe, że się zdecyduję. Jeśli chodzi o masturbację, to szczerze mówiąc - boję sie dotykać, nie czuję potrzeby, bo z jednej strony mnie to odrzuca, a z drugiej gdy kiedykolwiek próbowałam bliżej poznać moje ciało - automatycznie moje ciało i coś w środku krzyczy nie, nie rób tego!
2023-11-17 11:01 ~Natalia
Widocznie masz jakieś zahamowania wewnętrzne. Tak naprawdę to w dotyku nie ma niczego złego. Niestety ale nasza kultura sprawia,że takie działania są piętnowane a na pewno tak nie powinno być. Co do kuracji to nie będziesz wiedziala dopóki nie spróbujesz. Moim zdaniem warto!
2023-11-17 12:07 ~Mirio
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom