Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Jak sobie radzicie z niskim libido?

Jak sobie radzicie z niskim libido? Jestem w wieku niewiele powyżej 30 lat. Mam długie okresy spadków libido. Zastanawiam się z czego to może wynikać? A może taka moja uroda?
~Ninka
Odpowiedzi
Brak ochoty na seks w epizodycznych sytuacjach to naturalna sprawa. Nie jesteśmy przecież robotami. Ale jak czytam z tego zdawkowej wypowiedzi u Ciebie jest trochę z tym gorzej. Libido może być czasami niskie, ale nie cały czas. A byłaś już na jakiś konsultacjach medycznych? Zażywasz może antykoncepcję lub inne leki?
2023-11-13 14:04 ~szerne
Nie biorę ale równeiz o tym słyszałam U mnie jednak nie antykoncepcja to powoduje Ogólnie pytałam sie mojej pani ginekolog i ta zleciła mi badnaie hormonów. Robiłam ale wszystko jest ok.
2023-11-14 08:58 ~Ninka
W takim razie libido therapy. Bardzo dobry środek pozytywnie wpływający właśnie na libido. Zaczyna działać po około kilku dniach. Może nie należy do najtańszych, ale jak się zaczęłam wczytywać dlaczego tak jest, to dzieje się to z powodu różnych badań i certyfikatów które dany produkt musi uzyskać aby wejść do obrotu.
2023-11-14 10:09 ~szerne
Z tego co wiem to można, tabletki są bezpieczne, mają w sobie naturalne składniki tak więc sobie nie zaszkodzisz biorąc.
2023-11-15 11:08 ~razal
Hello.
2023-11-15 12:13 ~VitalyyHiect
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom