Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Kłopoty z erekcją

Problem mój nasila sie już od jakiegos czasu. Mianowicie chodzę na siłownie staram się zdrowo odżywiać. Ale pomimo tego erekcja jest słaba. Znaczy się mogę postawić penisa, ale jest to trudne. Poza tym w trakcie stosunku muszę się momentami wspomagać ręką bo penis nie chce stawać. Co mogę zrobic? Zastanawiałem się nad tabletkami na erekcje ale bez recepty. Czy coś takiego może działać?
~Elvor
Odpowiedzi
Cum on ( zawiera duża dawkę l argininy) Penis complete - dziala głównie na erekcje, z czasem może powiekszyć penisa ( jak dla mnie działanie zdecydowanie na plus), Calkiem niezła jest rownież hiszpańska mucha ale w wersji dla facetów, sex elixir for man, wydawało mi sie, ze działa jedynie na kobiety ale na mężczyzn rownież, może to przez dodatek L argininy. Swoją drogą to zastanawiałeś się nad przyczyną takich problemów z erekcją? Bo musi jakaś być. Robiłes sobie badania na erekcje?
2023-10-28 13:14 ~wolski
Czemu nie chcesz odwiedzić lekarza? Nie wydaje Ci się, że moze byc to po prostu kwestia psychiki?
2023-10-30 08:28 ~Obywatel
Tak jak pisałem, na razie nie chce. Po prostu mam nadzieję, ze jest to chwilowy problem i nie będzie wymagał wybrania się do lekarza. Nie chce brać na razie leków na recepte bo trochę sobie o nich czytałem ze mogą powodować uzależnienie. Poza tym człoweku kwaranatnna jest tak więc nie wiem czy sie dostanę do jakiegokolwiek lekarza. Szczególnie,że zrobiłem sobie badania ogólne i hormonalne i wszystko jest ok. Kortyzol, testosteron itp. Trenuję dość mocno ale zawsze tak trenowałem i nigdy wcześniej problemów z erekcją nie miałem. Po prostu chciałbym wypróbować jakichś skutecznych supli, które mogłyby mi pomóc. Co do tychsrodkow to mam je brać naraz czy co? Psychika? No nie wiem ale fakt jest, żę jak penis opada to zaczynam się denerwowac.
2023-10-30 08:48 ~Elvor
Tak to bywa.Jak opada to zaczynasz się wkurzać. Jak się wkurzasz i stresujesz to jeszcze bardziej opada. Błędne koło. Jak weźmie się taką tabletkę to często jest się o wiele bardziej wyluzowanym. Teoretycznie można takie tabletki łączyć. Szczególnie,ze cum on i man power trochę inaczej się bierze jednak polecam zacząć od brania man power, ewentualnie od sex elixir for man. Dobre działanie, powinieneś już po tygodniu odczuwać o wiele większe siły. Jak nie podziała to testuj dalej bo rózne środki działają na róznych facetów. Coś co zadziałało dobrze na jedna osobe niekoniecznie będzie dobrze działało na Ciebie.
2023-10-30 11:45 ~wolski
Sex elixir niezły używamy razem z partnerką, działa i na mnie i na nia. Wiadomo, ze nie codziennie ale na weekend jak mamy trochę więcej czasu. Na pewno nie polecam brać sildenafilu bo moze powodować wiele efektów niepożadanych.
2023-10-30 11:45 ~machnak
O jakich niepożadanych działaniach tutaj piszesz?
2023-10-30 11:57 ~elvor
No na przykład bolała mnie po tym głowa. Czasami tak mnie rozpierdzielała,ze nie mogłem się na niczym skupić w ciagu dnia a co dopiero mysleć o seksie. Po tabletkach bez recepty nie mam takiego uczucia. Jednocześnie działanie jest równie dobrze. Tak wiec jak dla mnie to wygrywają zdecydowanie srodki zawierające w sobie L argininę.
2023-10-30 12:34 ~jakosciowy
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom