Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Feromony

Czy ktoś z Was stosował może w przeszłości feromony? Ponoć wydziela je każdy jednak są środki, za pomocą, których można wzmocnić ich naturalne działanie. Sama jestem zainteresowana ich działaniem w związku ze stosunkami w pracy. Obecnie pracuję w biurze obsługi klienta, wśród ludzi i zastanawiam się czy może dzięki nim udałoby się trochę polepszyć relacje ? :)
~Nico
Odpowiedzi
Love Desire i to zdecydowanie. Mi zapewniają lepsze samopoczucie, pewność siebie, a do tego świetnie pachną. A wcześniej nie wierzyłem, ze to działa.
2023-10-18 12:31 ~Barczys
Ja mam taką jedną koleżankę z którą chciałbym być :) czy feromony pomogą mi ją uwieść ? sporo czytałem na temat technik uwodzenia i jednym z najbardziej efektywnym sposobem na podryw był sposób z feromonami. Co myślicie o tym? macie może jakieś feromony godne polecenia?
2023-10-19 12:29 ~zolnacz
Ja obecnie używam. Ale głównie dla zapachu. Stosuję Love & Desire bo po prostu zapach niesamowicie mi się podoba i są dość mocne. Czy działają na facetów to nie wiem. No podobam się ale może po prostu jest to mój urok osobisty? Przedwczoraj zamówiłam sobie natomiast drugie: Pheromone essence, które są skoncentrowaną esencją. Tak dla porównania. Dzisiaj mają przyjść to się przetestuje.
2023-10-19 13:22 ~zelm
Uważam, że uprzejmość i kulturalny stosunek wobec ludzi bardziej zadziałają niż te feromony. Kiedyś zastanawiałem sie aby spróbować ale potem pomysłałem sobie, ze to pewnie nie działa.
2023-10-20 08:41 ~uwaznik
Ja aktualnie stosuję Pheromone essence. Z Love & Desire oraz Sexual Attraction jeszcze nie miałem kontaktu chociaż oczywiście, słyszałem,że takie istnieją. Oczywiście,ze uprzejmość i kultura są bardzo ważne jednak po kilku miesiącach stosowania widzę,że feromony mają dużą moc. Ludzie są do Ciebie bardziej pozytywnie nastawieni . Szczególnie przydaje się to w biurze klienta. Zauważyłem,że wyniki w pracy jakie osiągam są lepsze.
2023-10-20 10:23 ~ogomo
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom