Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Powiększanie penisa tabletkami Penilarge

Prawdą jest to, ze penis rośnie do 20 roku życia, jednak jesli macie małego w wieku 16 lat to nie liczcie na to, że urośnie jakieś 5 cm, bo najwyżej może urosnąć 2-3 cm maksymalnie. Sam mam niewielkiego i próbowałem do tej pory pompek na powiększenie ale efekt jaki dawały był niewielki i jedynie tymczasowy.Zastanawiam się nad penilarge.Czy ktos brał te tabletki? Czy moze trzeba to włożyć pomiędzy bajki?
~Playson
Odpowiedzi
Jest skuteczny i bezpieczny, o ile oczywiście będziesz brał penilarge regularnie bo tylko przy regularnym przyjmowaniu daje efekty.Ogólnie jestem zadowolony. Penis powiekszyl sie po 3 cm na długości, jakieś 2 cm w grubości.
2023-10-10 14:40 ~Gowny
A jakieś efekty uboczne?
2023-10-10 15:02 ~Playson
W zasadzie to żadnych, które by mi jakoś przeszkadzały ale na pewno w pierwszym miesiącu będziesz bardziej nabuzowany, będzie Ci się bardziej chciało, ogólnie erekcja jest większa, tak samo i wytryski. Problematyczne może byc to , ze na początku penis staje często i czasami masz erekcję w mało oczekiwanych sytuacjach, jednak potem to mija.
2023-10-10 15:15 ~gowny
Ile je brałeś? Jak na razie zamówiłem soie jedno opakowanie, na przetestowanie.
2023-10-10 15:30 ~Playson
Brałem przez 3 miesiące. Nie wiem czy jest sens brać tabletki przez miesiac bo raczej nie zobaczysz róznicy po miesiącu ich przyjmowania. Musisz brać je dłużej aby zobaczyć efekt. W pierwszym miesiącu moze Ci się poprawić erekcja, ale może również i nie.Powiększenie następuje dopiero od drugiego miesiąca.
2023-10-12 13:49 ~gowny
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom