Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Problem z penisem i erekcją

Witam mam problem od tygodnia z penisem gdy chce się kochać z moja partnerka na początku chwilę stoi a za chwilę w niej traci na twardości, szczerze nigdy nie miałem z tym problemu, stawał jak konar dosłownie zawsze na zawołanie nawet od razu po wytrysku uprawiałem drugi raz sex bez przerwy, teraz jestem załamany spadła mi samoocena a mojej partnerce już się strasznie chce, dodam że naderwalem sobie wędzidełko ale już mnie nie boli za to w jądrze zacząłem czuć dziwne kołatanie niby taki minimalny ból no nawet nie wiem jak to nazwać ale czuje dyskomfort, i te prawe jądro podczas podniecenia idzie lekko w góre pod penisa, liczę na wasza pomoc, pozdrawiam serdecznie.
~Andrzejzb
Odpowiedzi
W takim razie wspomóż się tabletkami. Niekonicznie muszą byc to tabeltki na receptę . NIkt nie każe Ci tutaj brać viagry czy generyku sildenafilu. Możesz jednak wypróbować sobie man power. Jedna tabletka u mnie przynajmniej sprawia,że penis stoi potem przez dobre kilka godzin.
2023-09-25 14:29 ~dorain
Wpłynął na Ciebie jakiś czynnik psychogenny,i jakoś mususz się odblokować ,może rzeczywiście pomogą Ci jakieś nawet suplementy ,które wplyną na twoją psyche Ja polecam cum on
2023-09-26 08:06 ~werczenski
Na początku spróbuj sposobów takich jak film erotyczny czy tez jakieś teksty erotyczne. Ważne aby się nakręcić na seks. Jesli to nie pomoze to polecam farmaceutyki. Najlepsze zestawienie na erekcję to: cum on codziennie plus man power przed stosunkiem. Nie zaszkodzi Ci to bo jest to ziołowe. Erekcja natomiast będzie murowana.
2023-09-26 08:13 ~gats
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom