Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Przyczyny niskiego libido

Jakie mogą być przyczyny niskiego libido? Chodzi o to, że od jakiegoś czasu tracę powoli zainteresowanie tymi sprawami. Namiętności z mojej strony nie ma właściwie żadnej.Jakie mogą być tego przyczyny?
~Odma
Odpowiedzi
Przyczyny to stres,narodziny dziecka,leki,papierosy,nadužywanie alkoholu,zaburzenia psychiczne,choroby wieńcowe,rak,przemęczenie,znudzenie w związku-małżenstwie,zaburzenia hormonalne itp.
2023-09-21 13:58 ~mirie
Podpisuję się pod tym. Przyczyn może być kilka - może być jedna. Ich sumą jest właśnie brak zainteresowania pożyciem, zmniejszenie ochoty na niego. Dobra wiadomość jest taka, że wszystko to można naprawić - potrzebna jednak będzie pewna ilość pracy. Jeżeli chodzi o uzupełnienie niezbędnych składników odżywczych wpływających na te sprawy, to w moim przypadku dużo dobrego przyniósł libido therapy. Jest to wprawdzie suplement, ale po 2-miesięcznej kuracji zmiany są naprawdę na duży plus.
2023-09-22 12:12 ~Flows
Ja rownież odczuwam coś takiego jak autorka. Jestem w długim związku. Mielismy lepsze i gosze dni jak każdy ale nigdy u mnie nie bylo tak źle z ochotą na seks jak teraz. Nie mam ochoty nie tylko na niego ale ogólnie na seks. Z innymi również tak wiec problem jest we mnie nie w nim. Brałam pod uwagę takie suplementy ale czy można im wierzyć ? Masz porównanie do innych?
2023-09-22 12:26 ~kkks
Tak. Mam. Brałam kilka rodzajów i w sumie sięgałam po libido therapy z myslą,ze jak te nie pomogą to rzucam wszystko i mam juz wszystko w nosie. Najwyżej nie będę już uprawiała seksu. O dziwo te okazały się najskuteczniejsze. MOze nie są tanie ale przynajmniej dają jakiś efekt w porównaniu do wielu innych. Zamawialam przez internet.
2023-09-25 08:51 ~flows
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom