Karolina Mularczyk

Popularność: 360
Bardzo dobry psycholog (3)
Konsultacje psychologiczne dla dzieci od 6 r.ż., młodzieży i dorosłych. Szeroka oferta pomocy: -trening radzenia sobie ze stresem, -pomoc w kryzysie emocjonalnym, zaburzeniach nastroju -wsparcie w sytuacji wypalenia zawodowego -pomoc w zaburzeniach zachowania u dzieci -trening relaksacji sensorycznej, trening oddechowy. Ponadto pomoc psychologiczna i wsparcie dla sportowców (m.in. trening mentalny). Trening kompetencji miękkich.
Kontakt
Specjalności
Miasta

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Pani Karolina z pełną empatią i zrozumieniem podeszła do mojego problemu. Wystarczyło kilka spotkań, żeby namierzyć i rozwiązać mój problem. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Karolinę, w szczególności, że już kilku psychologów nie było w stanie skutecznie pomóc.
25 września 2017 Karol - Analityk
Dobry psycholog
Pani Karolina pomogła mi podnieść się na duchu, kiedy miałem poważne problemy z kręgosłupem i trafiłem do Kręg Clinic. Były duże szanse, że przestanę chodzić, musiałem zaryzykować poważne zabiegi, ale wszystko skońzyło się dobrze. Polecam Panią Karolinę.
2 grudnia 2015 Marek - ARCHITEKT
Bardzo dobry psycholog
Od ponad roku korzystam z pomocy psychologicznej Pani Karoliny Mularczyk. Jestem bardzo zadowolony z prowadzonej terapii oraz udzielonej pomocy. Dzięki odpowiedniemu nakierowaniu sam polubiłem i mocniej zainteresowałem się psychologią. Udało mi się w znaczący sposób poradzić z obecnymi problemami oraz co najważniejsze dla mnie zwiększyć efektywność w pracy. Zostałem również odpowiednio nakierowany w jaki sposób zadbać o swój własny rozwój osobisty oraz jak się lepiej motywować do pracy i ciągłego wymagania od siebie więcej.
26 luty 2015 Szymon Frieske - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom