Dariusz Pysz-Waberski

Popularność: 590
Bardzo dobry psycholog (3)
Dariusz Pysz-Waberski specjalizuje się w naukach klinicznych: · seksuologii, · psychoonkologii, · psychologii. Jest członkiem: * Polskiego Towarzystwa Lekarskiego; * Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej; * Polskiego Towarzystwa Psychoonkologii; * Ogólnopolskiego Wielospecjalistycznego Konsylium Nowotworów Neuroendokrynnych "Tumor Board" Kliniki Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Katedry Patofizjologii i Endokrynologii ŚUM pod kierownictwem prof. med. B. Kos - Budły, * Brest Cancer Unit Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM pod kierownictwem prof. med. Z. Stojceva. Z bardzo dobrą oceną ukończył specjalizację z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Staż kliniczny ukończył z wyróżnieniem pod okiem wybitnej specjalistki dr n. med. Beaty Wróbel. Ponadto odbył praktykę seksuologiczną na Oddziale Urologii Kliniki „Alfamedica” w Częstochowie. Ukończył psychoonkologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu z wynikiem wyróżniającym przedstawiając pracę na temat Terapii Wzmacniającej Godność. Z wyróżnieniem ukończył również Terapię Środowiskową oraz studium specjalnościowe w Psychologii Ogólnej i Psychologii Żywienia. Absolwent psychologii w specjalności psychologii klinicznej i osobowości Humanitas University w Sosnowcu. Jest również absolwentem chemii na Uniwersytecie Śląskim. Odbył kilkadziesiąt kursów, w tym szkoleń. Jest aktywnym słuchaczem jak również prelegentem na krajowych konferencjach naukowych i dydaktycznych. Pracuje klinicznie, dydaktycznie i naukowo. Do jego szczególnych zainteresowań należy także seksuologia dziecięca i sądowa. W psychologii - psychologia dziecięca, kliniczna i osobowości. W psychoonkologii jako jeden z niewielu zajmuje się głównie psychoterapią wzmacniającą godność – dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli terapią zalecaną w momencie zakończenia leczenia przyczynowego i rozpoczęcia leczenia objawowego. Oprócz tego, ważnymi tematami psychoonkologicznymi, którymi się zajmuje to „trudne trio”, czyli umieranie, śmierć, żałoba. Sam o sobie mówi, że jest "Terapeutą Wzmacniającym Godność" i jest z tego dumny. Do onkologii podchodzi zgodnie ze współczesnymi teoriami pochodzącymi zza oceanu, czyli tym, że onkologia to suma poszczególnych nauk, w których najważniejszymi są: medycyna konwencjonalna, medycyna naturalna, immunologia, psychoonkologia. Szczerze wierzy w sukcesy i cuda. Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą. Służy pomocą. W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalności
Miasta
Tychy, Pszczyna, Katowice, Chorzów, Sosnowiec,
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak
Seksuolog, Psychoonkolog, Psycholog, Terapeuta
Klinicysta - praktyk, wykładowca akademicki, pracownik naukowy.

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Super konkretną I rzeczowa pomoc , dokładny wywiad konkretne zaproponowane leczenie, nawet mój urolog był w szoku jak dobrze dr seksuolog się mną zajął, naprawdę bardzo wszystkim polecammmmmmm bo naprawdę warto
9 września 2019 Konrad - Pacjent
Bardzo dobry psycholog
Młody doktor ale zna się na rzeczy. Wszystko dobrze wytłumaczy doradzi co i jak robić, powie dlaczego. Dobrze się rozmawiało chociaż temat seksu nie należy do najprostszych ale wstyd był szybko przełamany. Naprawde bardzo polecam!
27 sierpnia 2019 Adam - pacjent
Bardzo dobry psycholog
Wspaniały psycholog. Pan doktor bardzo mi pomógł. Miła atmosfera, piękny gabinet, a co najważniejsze ¬ specjalista który ma wiedzę i potrafi ja wykorzystać. Na każdą kolejną wizytę czekam z niecierpliwością. :))
30 lipca 2019 Wiktoria - Pacjentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Podstawy seksuologii
20 lipca 2019
CRP Wrocław, 2018
Psychoonkologia praktyczna
20 lipca 2019
CRP Wrocław, 2019
Treatment of chronic pain in oncology
20 lipca 2019
Oncol Clin Pract 2019
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom