Barbara Michno-Wiecheć

Popularność: 529
Psycholog (1)
Barbara Michno-Wiecheć - absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej. Podczas studiów w Lublinie odbyła roczny staż w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Oddziale Dzieci i Młodzieży. Posiada kwalifikacje pedagogiczne do prowadzenia warsztatów i szkoleń. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii PTP oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Od 2005 r. pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Obecnie prowadzi prywatny Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg w centrum Krakowa, w którym zajmuje się głównie psychoterapią indywidualną w nurcie psychodynamicznym dla młodzieży i osób dorosłych, zmagających się z problemami typu: długotrwały stres, problemy emocjonalne, konflikty wewnętrzne, trudności z własna autonomią i asertywnością, poczucie niezadowolenia z siebie i własnych możliwości, trudności w relacjach z bliskimi, agresja i przemoc w rodzinie, depresja i zaburzenia nastroju, zaburzenia nerwicowe, dolegliwości psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość), problemy związane z menopauzą, żal po stracie (rozwód, żałoba, utrata pracy), trudności związane z płodnością (dylematy macierzyńskie, kłopoty z zajściem w ciążę, poronienia), prowadzę terapeutycznie osoby skoncentrowane na rozwój osobisty oraz prowadzę anonimową pomoc psychologiczną online.
Kontakt
Gabinet Psychologiczny Drugi Brzeg
Barbara Michno-Wiecheć
Kraków, ul. Madalińskiego 17/7
tel. 504 543 800
Specjalności
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Sesje przez Skype: Tak
Sesje przez Telefon: Tak

Opinie

psycholog
Skorzystałam jednorazowo z usług Pani psycholog.Wizyta upłynęła na moim monologu. Wysnute wnioski Pani Psycholog były konwencjonalnymi uogolnieniami, jak sądzę, dużymi i " na wyrost" uproszczenia i. Atmosfera wizyty byla raczej mało zachęcająca a podejście Specjalisty mało empatyczna w moim odczuciu.
20 września 2018 Anna - Freelance
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Jak odróżnić zazdrość od zawiści
25 luty 2014
Tomek i Jacek - koledzy z pracy - na ich przykładzie postaramy się przyjrzeć zazdrości i zawiści, czyli takim stanom, które zapewne nie są obce żadnemu z nas, ale które niejednego potrafią zrujnować - dosłownie i w przenośni.
Jak rozumieć kontrakt terapeutyczny czyli setting
15 luty 2014
Proces terapeutyczny powinien opierać się na konkretnych i jasnych zasadach obowiązujących zarówno terapeutę, jak i pacjenta. Co oznacza taka umowa i jak powinna być rozumiana?
Jak poznać kiedy jest potrzebna terapia
18 stycznia 2014
Często spotykaną opinią dotyczącą psychoterapii jest ta, że uczestniczą w niej osoby, z którymi jest naprawdę źle. Wielu z nas nie chce takiej etykiety, więc zwleka z podjęciem decyzji o terapii.
Jak wytrwać w postanowieniach
6 stycznia 2014
Nowy rok, nowe postanowienia, nowy związek, nowa praca – czyli co postanawiamy zmienić, czy potrafimy wytrwać w podejmowanych decyzjach, jak kształtują się nasze priorytety i na co warto postawić, aby kolejne 365 dni zaliczyć do udanych.
Jak przetrwać świąteczną gorączkę
16 grudnia 2013
Święta - czas refleksji nad własnym odrodzeniem, szaleństwa zakupów, kuchennej krzątaniny, reklam, choinek, powtarzanych rokrocznie piosenek i filmów. Jak połączyć wymiar duchowy i psychiczny Świąt z komercyjną propozycją?
Jak przeżyć żałobę
23 listopada 2013
Każda jesień nastraja nas do refleksji nad przemijaniem. Przełom października i listopada dodatkowo wzmaga dekadenckie myśli, zwłaszcza gdy odwiedzamy groby bliskich. Wymiar symboliczny miesza się z realnym bólem po stracie ważnej osoby.
Jak stworzyć udaną rodzinę
4 listopada 2013
Szukam w sieci informacji: „Jak stworzyć udaną rodzinę?” i nie mogę uwierzyć, że w XXI wieku słowo ”rodzina” zdaje się być niepoprawne politycznie. „Związek”- to jest to!
Jak radzić sobie z przemocą
28 października 2013
Każdy z nas wie, że w sytuacji doświadczania przemocy należy zgłosić się na policję, złożyć doniesienie w prokuraturze bądź udać się po pomoc do ośrodka sprawującego opiekę nad ofiarami przemocy. Wydaje się to banalnie proste ...
Jak dobrze wychować dziecko
24 października 2013
„Wychowuję dzieci w spokojnej i bezpiecznej atmosferze, ale gdy są niegrzeczne, powinny dostać klapsa”. Zastanawiające, jak wielu rodziców podziela to stanowisko kierując się wątpliwym dobrem swoich dzieci.
Jak pokonać kryzys
17 października 2013
Chcesz się dowiedzieć, dokąd zaprowadzi cię przeżywany właśnie kryzys – zapytaj o to swoje emocje, spróbuj podążyć za ich głosem i przekonaj się, która z dróg jest ci najbliższa.
Jak przetrwać jesień bez depresji
7 października 2013
Rozpoczął się czas jesieni. Dla jednych ta pora roku kojarzy się z powrotem do szkoły i rozpoczęciem nowego rytmu pracy, a dla innych - z nawrotem objawów depresyjnych.
Jak odnieść sukces
27 września 2013
„Rób to, co inni, a będziesz miał to, co inni”. Pomyśl, w jakim miejscu jesteś dzisiaj - kto jest twoim doradcą i mentorem i od czego zależy, że zostaniesz Rockefellerem w swojej branży.
Jak leczyć nerwicę
26 września 2013
Nerwica jest jednym z najczęstszych problemów dotykających pacjentów zgłaszających się do terapeuty. Co zrobić, aby wyeliminować z życia uciążliwe objawy? Kiedy warto pójść do specjalisty?
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom