Anna Demarczyk

Popularność: 916
Bardzo dobry psycholog (1)
Psycholog, absolwentka jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie również późniejsze doświadczenie zawodowe rozwijała w ramach wolontariatu. Jej zainteresowania naukowe to psychologia zdrowia, zwłaszcza zjawisko wzrostu potraumatycznego. W ramach prywatnej praktyki klinicznej prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne osób dorosłych, zajęcia szkoleniowe z zakresu kompetencji miękkich dla wybranych grup zawodowych , konsultacje wychowawcze dla rodziców, a także warsztaty dla rodziców nastolatków, dla rodziców rozwodzących się oraz grupy edukacyjno-wsparciowe dla bliskich i opiekunów osób zmagających się z chorobą nowotworową.
Kontakt
Zapisy online:
https://www.znanylekarz.pl/anna-demarczyk/psycholog-terapeuta-diagnostyk/warszawa
Cena
250zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
Magister psychologii

Opinie

Bardzo dobry psycholog
Skuteczna, profesjonalna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Jej uwagi są konkretne, często zaskakujące. Trafione w sedno oceny i rekomendacje postępowania rozwiązały niejeden nasz problem w zmaganiach opiekuńczych w sytuacji skonfliktowanych rodziców. Polecam bez wahania - przede wszystkim za skuteczność, otwartość i kompleksowe podejście. Rozwiązuje problemy całych rodzin, jako "organizmów", a nie jedynie pojedynczych jej członków.
28 listopada 2020 Anna - Manager ds. komunikacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Wsparcie zamiast presji
30 maja 2016
Z perspektywy mojego zawodu zdrowie młodych ludzi nie wygląda wystarczająco dobrze. Dla równowagi natura daje nam w młodości dość dużą sprawność fizyczną i niezłą kondycję zdrowotną (w sensie medycznym), abyśmy mogli poradzić sobie z, niezwykle w tym czasie trudnym, położeniem w kontekście psychologicznym.
Odetchnij z ulgą
24 listopada 2015
Wiele chorób możemy leczyć przy użyciu farmakologii lub zabiegów medycznych. Są to zarówno dolegliwości fizyczne jak i psychiczne. Często jednak leczenie przy użyciu leków wspomagane jest także opieką psychologiczną. Wskazania do tej ostatniej coraz częściej docierają do świadomości pacjentów i lekarzy różnych specjalizacji.
Nie kontrolujemy skutków, kontrolujmy przyczyny otyłości
9 listopada 2015
Pisałam już wielokrotnie o otyłości jako problemie, chorobie, dysfunkcji i o różnych aspektach życia z otyłością w kontekście leczenia objawowego. Dziś chciałabym skupić się na jej przyczynach – w oparciu o moją praktykę – śmiało mogę nazwać je głównymi, często zaś wręcz jedynymi. Główną przyczyną problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi są zaburzenia funkcjonowania psychologicznego
Predyspozycje i umiejętności w pracy z chorymi somatycznie
12 marca 2015
Choć wiemy, że każdy z nas w swoim życiu może znaleźć się w sytuacji, kiedy będzie musiał stawić czoła własnej chorobie, to jednak wiadomość o jej wystąpieniu z reguły jest nagła i niespodziewana, a już z całą pewnością niechciana.
Czy otyłość jest chorobą?
10 marca 2015
A jeśli tak, to czy w jej leczeniu psycholog może mieć swój udział? Na każde z tak postawionych pytań odpowiedź brzmi: tak!
Diagnoza: nowotwór. Czy i kiedy do psychologa?
10 marca 2015
Psychoonkologia to spotkanie na granicy psychologii i onkologii, a granicę tych dwóch dziedzin wyznacza indywidualne zapotrzebowanie ze strony Klienta. Biorąc pod uwagę obszary, którymi się ta nauka zajmuje, Klientem jest każdy z nas. Psychoonkologia dotyczy bowiem zarówno pracy z osobami chorymi onkologicznie, z ich rodzinami lub opiekunami, współpracy psychologów z personelem medycznym ale także działań prewencyjnych mających na celu zachowania profilaktyczne oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom