Anna Demarczyk

Popularność: 1093
Psycholog (2)
Psycholog, absolwentka jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie również późniejsze doświadczenie zawodowe rozwijała w ramach wolontariatu. Jej zainteresowania naukowe to psychologia zdrowia, zwłaszcza zjawisko wzrostu potraumatycznego. W ramach prywatnej praktyki klinicznej prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne osób dorosłych, zajęcia szkoleniowe z zakresu kompetencji miękkich dla wybranych grup zawodowych , konsultacje wychowawcze dla rodziców, a także warsztaty dla rodziców nastolatków, dla rodziców rozwodzących się oraz grupy edukacyjno-wsparciowe dla bliskich i opiekunów osób zmagających się z chorobą nowotworową.
Kontakt
Zapisy online:
https://www.znanylekarz.pl/anna-demarczyk/psycholog-terapeuta-diagnostyk/warszawa
Cena
250zł/godzina
Specjalności
Miasta
Wykształcenie
Magister psychologii

Opinie

Badzo słaby psycholog
Oszukała nas Pani na 70 tosiecy złotych plus koszta sądowe. Nie wstyd Pani udzielać komukolwiek porad mając tak zerowe morale? Może Pani spać spokojnie? To powinna Pani przestać wykonywać ten zawód. Bardzo żałuje, ze do Pani przyszłam.
18 października 2021 anna - wolny zawod
Bardzo dobry psycholog
Skuteczna, profesjonalna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Jej uwagi są konkretne, często zaskakujące. Trafione w sedno oceny i rekomendacje postępowania rozwiązały niejeden nasz problem w zmaganiach opiekuńczych w sytuacji skonfliktowanych rodziców. Polecam bez wahania - przede wszystkim za skuteczność, otwartość i kompleksowe podejście. Rozwiązuje problemy całych rodzin, jako "organizmów", a nie jedynie pojedynczych jej członków.
28 listopada 2020 Anna - Manager ds. komunikacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z usług psychologicznych tego psychologa
Ocena
Bardzo dobry psycholog Dobry psycholog Psycholog Słaby psycholog Badzo słaby psycholog
Opinia o psychologu
Tytuł
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj

Aktualności psychologa

Wsparcie zamiast presji
30 maja 2016
Z perspektywy mojego zawodu zdrowie młodych ludzi nie wygląda wystarczająco dobrze. Dla równowagi natura daje nam w młodości dość dużą sprawność fizyczną i niezłą kondycję zdrowotną (w sensie medycznym), abyśmy mogli poradzić sobie z, niezwykle w tym czasie trudnym, położeniem w kontekście psychologicznym.
Odetchnij z ulgą
24 listopada 2015
Wiele chorób możemy leczyć przy użyciu farmakologii lub zabiegów medycznych. Są to zarówno dolegliwości fizyczne jak i psychiczne. Często jednak leczenie przy użyciu leków wspomagane jest także opieką psychologiczną. Wskazania do tej ostatniej coraz częściej docierają do świadomości pacjentów i lekarzy różnych specjalizacji.
Nie kontrolujemy skutków, kontrolujmy przyczyny otyłości
9 listopada 2015
Pisałam już wielokrotnie o otyłości jako problemie, chorobie, dysfunkcji i o różnych aspektach życia z otyłością w kontekście leczenia objawowego. Dziś chciałabym skupić się na jej przyczynach – w oparciu o moją praktykę – śmiało mogę nazwać je głównymi, często zaś wręcz jedynymi. Główną przyczyną problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi są zaburzenia funkcjonowania psychologicznego
Predyspozycje i umiejętności w pracy z chorymi somatycznie
12 marca 2015
Choć wiemy, że każdy z nas w swoim życiu może znaleźć się w sytuacji, kiedy będzie musiał stawić czoła własnej chorobie, to jednak wiadomość o jej wystąpieniu z reguły jest nagła i niespodziewana, a już z całą pewnością niechciana.
Czy otyłość jest chorobą?
10 marca 2015
A jeśli tak, to czy w jej leczeniu psycholog może mieć swój udział? Na każde z tak postawionych pytań odpowiedź brzmi: tak!
Diagnoza: nowotwór. Czy i kiedy do psychologa?
10 marca 2015
Psychoonkologia to spotkanie na granicy psychologii i onkologii, a granicę tych dwóch dziedzin wyznacza indywidualne zapotrzebowanie ze strony Klienta. Biorąc pod uwagę obszary, którymi się ta nauka zajmuje, Klientem jest każdy z nas. Psychoonkologia dotyczy bowiem zarówno pracy z osobami chorymi onkologicznie, z ich rodzinami lub opiekunami, współpracy psychologów z personelem medycznym ale także działań prewencyjnych mających na celu zachowania profilaktyczne oraz umożliwienie wczesnej diagnostyki.
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom