Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Tabletki na powiększenie penisa

Pytanie. Słyszałem o tabletkach na powiekszenie siurka. Czy za pomocą tych tabletek można powiekszyć go w spoczynku czy jedynie podczas erekcji? ;)
~Domek
Odpowiedzi
Zależy jakie tabletki :P Jak sobie kupisz jakieś tanie gówno z allegro to penis nie powiekszy Ci się ani w spoczynku ani w erekcji. NIe ma co oczekiwać dobrych efektów.Te porządniejsze tabletki powiekszają penisa w obu formach I wynika to z ich działani. L arginina zawara w tabletkach zwiększa poziom azotu w organizmie. W czasie podniecenia zwiększa się ilość krwi napływajacej do penisa i ciał jamistych. I dzięki temu penis się zwieksza. Jak ciała jamiste są powiekszone to penis będzie większy rónież w spoczynku Logiczne. Takie działanie maja na przykład penilarge i penis complete. Przy załóżeniu oczywiście,że będziesz brał je regularnie i kuracja będie trwała przynajmniej te 2-3 miesiące.
2023-04-26 09:49 ~Wektar
Długo. A jak będę brał takie tableki przez tyle to mi nie zaszkodza?
2023-04-26 10:03 ~DOMEK
Nie powinny. Skład jest bardzo naturalny tak wiec tabletki nie maja szkodzącego działania. Chociaż wiadomo,ze pewne efekty uboczone mogą być. Brałem tabletki penilarge pól roku temu. No i w pierwszym miesiącu i w drugim w sumie tez miewałem mega duże erekcje ale niekoniecznie w sytuacjach jakich chciałbym je mieć. Były nie do opanowania trochę ale nastawiłem się na to bo na innym forum chłopaki opisywali ,ze mieli takie efkety To jednak miła.Penis zaczął się powiekszać dopiero w drugim miesiącu. Powiekszył się 3 cm na długości. Teraz jest jakieś 4 miesiące od czasu jak przestałem brać tabletki. Trochę się obawiam,że penis z czasem powróci do poprzedniej wielkości ale jak na razie się nie zmniejsza. Największy jest w eekcji. W spoczynku powiekszył sie niewiele bo 2cm. Ale powiekszył się i to widać gołym okiem.
2023-04-26 10:47 ~wektar
A nie miałeś przy takim powiększaniu rozstępów?
2023-04-27 08:09 ~Domek
Nie. NIe nie miałem żadnych rozstępów. Żel używałem ale dlatego,że dostałem w gratisie z tabletkam jakie kupiłem (dla oszczędnosci kupiłem sobie cały zestaw).
2023-04-27 08:50 ~wektar
najlepsze według mnie to tabletki Maxorman 3 miesięczna kuracja podczas której trzeba pilnować żeby przynajmniej raz dziennie mieć pełną erekcję chociaż przez minutę np. pod prysznicem żeby napompowały sie ciała jamiste dzięki temu penis rozrasta sie.
2023-05-29 14:07 Andrej Kaleta
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom