Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Zapachy z feromonami

Tak z ciekawości sie zapytam. Testował ktoś może z Was zapachy z feromonami? Przyznam,że temat mnie interesuje ponieważ jeszcze nigdy nie miałem takich perfum, ale przgladałam sobie ostatnio allegro i było tego tam sporo. Zastanawiałam się czy sobie nie kupić ( wybrałabym jakies tańsze za 20 zł bo nie chcę wydawać więcej)/ Działa czy ściema?
~igwar
Odpowiedzi
Jak sobie kupisz feromony za 20 zł to faktycznie będzie to ściema. Nie ma feromonów, które zawierają w sobie prawdziwe feromony w tej cenie. No chyba,ze kupisz sobie w jakimś sklepie mini filkę na próbę. W tej cenie nie ma opcji aby wyprodukować coś porządnego i działającego. To jakie feormony warto jest wybrać zależy czy chcesz sobie kupić feromony w biznesie czy może jakieś feromony na początek na podryw. Czasami warto jest również zmiksować kilka porządniejszych zapachów ( ale to raczej opcja dla tych, którzy już mają pewne doświadczenie bo trzeba wiedzieć jak takie miksy robić). Na początek kup sobie Love Desire. Nie są drogie, a dość fajne feromonki.
2023-02-07 12:28 ~olecki
Ale jakie? Bo widzę,ze są w dwóch wersjach. Te tańsze rozowe no i są jeszcze czarne, ale tych czarnych to raczej nie kupię ;/ No po prostu szkoda mi i tyle bo mam podejrzenia, ze to nie zadziała.
2023-02-07 14:54 ~igwar
Rozowe są również ok moze nie takie długotrwałe ale tez powinny się podobać płci przeciwnej.
2023-02-08 13:59 ~olecki
Ostatnio czytałem sobie książkę pana doktora Lwa Starowicza i on pisał że zapach ma bardo duże znaczenie w poznawaniu tej drugiej osoby. Działa tutaj raczej podświadomość. Wiadomo,że feromony nie załatwią wszystiego ale trochę zmienią nastawienie tej drugiej osoby.Przynajmniej tak właśnie to opisywał tongue Sam jeszcze feromonów nie probowałem ale zastanawiałem się poważnie nad tym aby sobie je wypróbować.
2023-02-08 14:12 ~igwar
Jeśli feromony to polecam udejrzać w te mocniejsze. Albo Love Desire o którym pisali wcześniej albo w jeszcze mocniejsze pheromone essence.
2023-02-13 12:56 ~olecki
Jak sie ich używa? Skąd wiadomo jak dawkować?
2023-02-17 14:14 ~igwar
Jeśli chodzi o love Desire to stosujesz jak standardowy zapach. Wiadomo, że nie wylejesz na siebie połowy butelki aby się za Tobą nie ciągnął nie wiadomo jaki ogon. Jeśli chodzi o pheromone essence to są one już o wiele bardziej skoncentrowane. Na początku wypróbuj jedna czy dwie krople w gorętszych miejscach takich jak szyja czy nadgarstek (przykrywasz to potem innym zapachem). Więcej raczej nie bo zamiast przyciągania feromony mogą wywołać agresje.
2023-02-20 07:30 ~olecki
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom