Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Sposoby na powiększenie penisa

WItam. Mam penisa o wielkości 11 cm. Wiek 24 lata. Do tej pory mialem jedynie nieliczne kontakty z kobietami. Głównie jednorazowe bo wielkość penisa jest dla mnie dużą przeszkoda w nawiązaniu kontaktu. Boję się po prostu,ze kobieta będzie mnie oceniała pod tym właśnie względem. Próbowałem ćwiczeń ale nie dają efektu .Czy orientujecie się w tym czy jest jakaś skuteczna metoda na powiększenie swojego penisa? Byle nie operacja bo na to się nie zdecyduję.
~imem
Odpowiedzi
Najmniej inwazyjnym zabiegiem charakteryzującym się dobrą skutecznością w powiększaniu męskiego penisa jest powiększenie kwasem hialuronowym.Przeprowadzają takie zabiegi chirurdzy plastyczni,urolodzy koszt takiego zabiegu to do 5000zł Sam jednak troche bym się bał, ponoć jeszcze pomagaja tabletki Penilarge ale nie brałem tak wiec wiele na ich temat nie napiszę
2023-01-16 13:24 ~nadar
Podobno są jeszcze zabiegi operacyjne, dzięki którym można "uwolnić" część członka. Można w ten sposób zyskać dodatkowych kilka cm. Ale tak jak każdy zabiegi, tak ten niesie ze sobą pewne ryzyko. Co do tabletek to chętnie poczytam czy ktos brał bo też się zastanawiałem
2023-01-18 13:11 ~rbrain
Kwas hialuronowy to ostrzykniecia penisa tak? Nie jest to zbyt zachęcające niestety ... Operacja równięż odpada. Bałym się efektów niepożądanych oraz obawiałbym się tego,że penis przestanie pełnić swoją funkcję :( Pytałem się tutaj bardizej o jakieś suplementy. Widziałem,ze na forach kulturystycznych sobie je polecają ale wolałem jeszcze dopytać się o to na forum medycznym. Może ktoś tutaj ma jakieś pojęcie o nich.
2023-01-18 14:05 ~Imem
Pompki erekcyjne powiększające penisa, z punktu widzenia medycznego ja osobiście nie polecam, mogą powodować mikrourazy w naczyniach jamistych a które mogą być nieodwracalne, bardziej zalecasne są(o ile można tu zalecać) przy innych chorobach odkregosłupa. Zobacz sobie penilarge, mi osobiscie pomogły, brałem 3 miesiące
2023-01-18 14:27 ~breth
11 cm to nie jest jeszcze tragedia. A czytałeś sobie o penilarge? Jest to środek który również wpływa na powiększanie członka. Rozszerza ciała jamiste w członku.
2023-01-19 09:31 ~nosto
Na pompkę raczej się nie zdecyduję bo równiez czytalem sobie w różnych miejscach artykuły oraz mówią,że działanie nie jest widoczne albo jest minimalne. Poza tym trochę obawiałbym się o swoją męskość używając takiej pompki. Rozumiem,ze hormonami można powiększyć penisa w wieku dojrzewania? Jest to możliwe? A na jakiej zasadzie działają te tabletki ? Znalazłem jeszcze w sieci ćwiczenia na powiększenie penisa ale raczej nie będę probował. Nie mogę sobie wyobrazić jak powiększyć penisa jedynie cwiczeniami.
2023-01-23 12:31 ~ixxxxx
W moim wieku już raczej nie urośnie... Nie mam się na co nawet nastawiac. Zdecydowałem się w końcu na zamówienie tego penilarge. No zobaczymy jakie będzie miało to działanie. Mam nadzieję,że coś pomoże ( poczytałem jeszcze opinie w sieci i w znacznej mierze są pozytywne). Po kuracji napiszę czy dało efekt czy nie.
2023-01-23 13:26 ~imem
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom