Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Osłabiona erekcja

Witam!Otóż mam następujący problem mam 25 lat i od dłuższego czasu miewam osłabioną erekcje tzn penis jakby nie napelniał sie w całości krwią.Nie wiem co jest grane ale bardzo mnie to martwi..penis podczas wzwodu sie wydłuża ale bardzo szybko odpływa z niego krew i flaczeje.Gdy sie dłużej masturbuje i jestem mocno podniecony to wzwód jest w miare normalny ale przeważnie jest bardzo słabo.Dodam że wcześniej paliłem papierosy i piłem alkohol teraz już nie pije od dłuższego czasu i nie pale papierosów.Udać sie do urologa?Czy może to jakieś zaburzenia hormonalne?czy w razie wykrycia jakiś nieprawidłowości jakaś terapia farmakologiczna mi pomoże?
~romans
Odpowiedzi
Na początku polecam przebadać się samodzielnie Zrób sobie ogólne badania krwi plus ewentualnie testosteron Tak abyś miał jakieś badania pod ręką, z którymi wybierzesz się do lekarza. Proponowałbym również zobaczyć jak reagujesz na środki z L argininą. Wielu osobom pomaga własnie takie wspomaganie. Środki, które są polecane na początek to : man power , penis complete oraz cum on
2023-01-17 14:41 ~Oipor
Mam podobny problem co autor. Również brałem pod uwagę jakiś wspomagacz. Czy mozecie mi napisać na czym mniej więcej polega działanie L argininy? Czy w przypadku takich środków sa jakieś efekty uboczne ?
2023-01-18 11:42 ~never
L arginina nie ma absolutnie zadnych właściwości rakotwórczych. Trzeba tutaj wspomnieć o tymz,e wielu lekarzy przypisuje ją na początku pacjentom zamiast viagry czy sildenafilu, które maja o wiele więcej skutków nieopżadanych. L arginina zwieksza poziom azotu w organizmie poprawia mięśniiówkę. I tym samym sprawność seksualną.
2023-01-18 12:33 ~Oipor
Z pomocą jak wiadomo przychodzi wujek Google – wpisz tabletki na potencje i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przykładowo sklep https://potencja.net.pl/ gdzie można spotkać wiele różnych tabletek, popularna Kamagra z sildenafilem - https://potencja.net.pl/kamagra-100-mg
2023-01-27 10:15 ~adrik
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom