Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Jak pokonać rutynę w małżeństwie

Mam tutaj na myśli małżeńską rutynę łóżkową, która co jak co, le wkrada się po pewnym czasie. Dotyczy przede wszystkim mojej kobiety, dla której jest to raczej obowiązek niż przyjemność.
~Sher
Odpowiedzi
Kobiety mają tak często Ogólnie mają mniejsze libido niż mężczyźni. Jeśli jednak zupełnie nie chce jej się tego z Tobą robić to raczej nie halo. Rozmawiałeś z nią o tym? Może ma jakies stresy w pracy. Poza tym czy bierze tabletki antykoncepcyjne U mojej brak libido powodowało to że przyjmowała tabletki. Odwróciło się to jak zaczęła brać suplementy wspomagające przy antykoncepcji. Wybadaj jaki jest problem u Twojej kobiety.
2022-12-06 12:07 ~warda
ona przyjmuje tabletki ale nie wiem czy jest problem właśnie w tym bo tabletki bierze od zawsze oraz nigdy tak nie było,ze całkowicie usuwały ochotę. Wczoraj z nią rozmawiałem i ona nie wie czemu tak jest ( swoją drogą to niechętnie o tym rozmawiała....). O jakich suplementach tutaj piszesz?
2022-12-07 09:24 ~sher
Generalnie jest kilka dobrych suplementów wspomagających poziom libido u kobiety. Mam tutaj na myśli chociaży libido therapy. Ponoc jest polecana również asequrella
2022-12-09 09:27 ~warda
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom