Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Boję się, że penis nie stanie

Witam. Zawsze gdy mamy z dziewczyną grę wstepną penis usztywnia sie wszystko dobrze, ale gdy ona chce na niego usiąść to on miekki robi sie i opada , troche wstydliwe to dla mnie. Juz pare razy mieliśmy współżycie i teraz gdy dochodzi do sexu to az boje sie czy stanir mi . Momentalnie on opada i wtedy sami wiecie trudno wbić sie a gumke nałożona mam . Nie wiem co zrobić , a gdy dochodzi do sexu to pare minut i koniec. Może prezerwatywy performa pomogą?
~omron
Odpowiedzi
Jeśli problemem jest jedynie masturbacja to faktycznie odstawienie masturbacji pomoże.Gorzej gdy problem jest bardziej skomplikowany. W takim przypadku to nie pomoże i spowoduje jeszcze wieksza frustrację. Bo zaburzenia erekcji mogą mieć wiele powodów i wcale nie muszą się pojawiać jedynie wśród starszych. Młodzi również mają, tyle,że nie chcą sie do tego przyznawać. Warto jest sobie przebadać testosteron, aby wykluczyć problemy z hormonami. Czasami pomagają tabletki.NIe piszę tutaj o sildenafilu ale mój mąż jak miał problem to pomogły mu ziołowe.
2022-12-06 13:37 ~dworski
Mój facet ma własnie taki problem i chciałabym mu podsunąć tabletki ale boję się,że się na mnie obrazi bo nawet nie chce o tym porozmawiać.
2022-12-09 13:13 ~hopik
Trudna sprawa. Niestety wielu jest na ten temat przewrażliwionych ale trzeba gadać bo będzie jeszcze gorzej. Mój również miał trudny okres swego czasu i sama mu posunęłam tabletki. Po prostu któregoś dnia położyłam mu je na stole
2022-12-09 13:24 ~dworski
Może i ja tak zrobię bo nawet nie uprawiamy seksu obecnie. Jakie Twój brał?
2022-12-13 11:08 ~hopik
Viamen
2022-12-13 11:21 ~xxxx
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom