Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Środki na erekcję

Mam zaburzenia erekcji. Wydaje mi się,że jest to chwilowe ( ostatnio mam dużo stresu w pracy) tak więc nie chcę iść do lekarza, zresztą nie wiem czy nie czułbym się tam skrępowany. Czy są może jakieś skuteczne i bezpieczne środki w stylu viagry które można kupić sobie bez recepty?
~Radmon
Odpowiedzi
Może zrób sobie jakieś podstawowe badania. Cuker i te sprawy ? Wybierz sie na weekend za miasto, wypracuj sobie jakies techniki relaksacji. Ewentualnie możesz wypróbować jakieś ziołowe składniki. Nie zamawiaj tylko od nieznanych sprzedawców na allegro bo nie wiesz co takie środki zawierają. Ze swojej strony mogę polecić Ci Cum on
2022-12-05 09:14 ~shalom
Nie za bardzo chcę iśc do lekarza
2022-12-06 13:37 ~radmon
W sieci. Wpisz sobie nazwę Cum on w wyszukiwarkę to powinna wyskoczyć Ci lista sklepów, w których to znajdziesz.
2022-12-09 13:13 ~shalom
Samemu lepiej nie kombinować z medykamentami można więcej złego zrobic organizmowi niż dobrego.Czytałem na jednym z portali medycznych że powodem może byc testosteron a raczej jego brak. Ogólnie,stres,dieta i jakaś odmiana w życiu i moze coś pomóc.
2022-12-13 11:05 ~oki
Sam również jestem przeciwny braniu jakichś tam medykamentów niewiadomego pochodzenia ale akurat cum on jest dopuszczony przez krf . Same ziołowe składniki ( dokładnie sprawdziłem zanim sam sobie zamówiłem). Radzę również zrezygnować z alkoholu. Bardzo często to on jest głównymi winowajcą tego typu zaburzeń.
2022-12-13 13:39 ~Shalom
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom