Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Tabletki na erekcję bez recepty

Orientujecie się czy tabletki na erekcje bez recepty mogą działać? Jestem młodym facetem, mam 22 lata i problemy z erekcją. Od prawie 4 miesięcy i jest coraz gorzej. Partnerka zxaczyna się denerwowac,że to jej wina i pewnie mi się nie podoba. A tak nie jest. Podoba mi się tylko po prostu potrzebuję długiego czasu aby penis stanąl albo opada w trakcie. To,że opada w trakcie jeszcze bardziej mnie stresuje i nie ma opcji aby ponownie stanął. Zastanawiałem się nad tabletkami bez repepty ale cy działają? Czy trzeba od razu brać sildenafil?
~Marcin333
Odpowiedzi
Problemy z erekcją nie musza być od razu rozwiązywane przy pomocy tabletek. Jak wygląda sen i regeneracja? Jeżeli oba te czynniki są zaburzone (np. nie wysypiasz się albo chodzisz ciągle przemęczony) to poziom testosteronu ulega zmniejszeniu i...jest jak jest :) Proponowałbym najpierw sprawdzić czy tutaj jest wszystko ok. Zwróć także uwagę na dietę (przede wszystkim cynk), a także trening (jeżeli ostro trenujesz i masz kiepską regenerację to polecam odpuścić aktywność fizyczną na jakiś czas). Jeżeli chodzi o sposoby bez recepty możesz sięgnąć po popularną Argininę (stymuluje uwalnianie NO, który potęguje przekrwienie i także pozytywnie wpływa na erekcję). Oprócz tego polecam pomyśleć o boosterach testosteronu: Tribulus, Palma Sabałowa, ZMA, DAA. Bezpiecznie i naturalnie podbijają stężenie tego hormonu co również powinno pomóc. Jeśli chodzi o konkrety to polecam Viamen.
2022-11-11 13:12 ~polko
- spania minimum 7, a najlepiej 8 - 10 godzin na dobę - unikania palenia wyrobów tytoniowych jak również e-papierosów - wystrzegania się narkotyków i dopalaczy - ograniczenia alkoholu - zrobienia sobie tygodnia wolnego od jakichkolwiek treningów - pójścia do lekarza rodzinnego, aby zrobił podstawowe badania, a jeśli nic nie wykażą badania, to należy nalegać na to, aby lekarz skierował na dokładniejsze badania lub dał skierowanie do lekarza specjalisty (endokrynologa i/lub urologa/seksuologa) Nie należy się przy tym w ogóle tego wstydzić, bo lekarz, który wybrał taką, a nie inną specjalność wybrał ją gdyż chciał pomagać ludziom właśnie z takimi problemami. Przyczyny zaburzeń erekcji u młodych mężczyzn zazwyczaj mają charakter psychogenny, rzadko organiczny. U starszych mężczyzn jest na odwrót - u nich jest znikomy poziom testosteronu/miażdżyca naczyń krwionośnych/cukrzyca/przerost prostaty/zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa/inne schorzenia. Na początek zacząłbym od tych rzeczy, które wymieniłem od symbolu ""-"" (bez "" "")"
2022-11-17 08:37 ~gggggg
Ja bym do zma dodał jeszcze korzenia pokrzywy Działa naprawdę dobrze.. Z suplementów na erekcję wspomniany viamen też powinien pomóc
2022-11-18 11:41 ~polko
Ja bym do zma dodał jeszcze korzenia pokrzywy Działa naprawdę dobrze.. Z suplementów na erekcję wspomniany viamen też powinien pomóc.
2022-11-20 13:46 ~idks
Myślę,że nie ma konieczności. Spróbuj sobie jak na Ciebie działają albo cum on albo viamen. To i to jest dobre z tym, że man tabs bierze się mniej więcej tak jak viagrę czyli jedną tabletkę przed seksem. A cum on codziennie, efekt jest po jakimś czasie ale jest trwały. Robiłeś sobie badania na testosteron? Liczy się również to czy się nie stresujesz bo w wielu przypadkach problem z erekcją może mieć podłoże psychiczne,
2022-11-21 07:03 ~gggggg
Stres i własnie podłoże psychiczne jest znacznie częstszą przyczyną spadku poziomu testosteronu, a co za tym idzie i pogorszenia sprawności seksualnej. Dlatego moim zdaniem pierwszym krokiem powinno być "wrzucenie na luz" w niektórych kwestiach, co w dzisiejszych czasach jest niestety trudniejsze niż zwykłe leczenie farmakologiczne
2022-11-21 08:27 ~lupiko
Biorę pod uwagę,że jest to stres ale jak tutaj się nie stresować jak penis na początku nie chce stawać, potem w połowie seksu robi się flak a laska strzela focha. Nie ma opcji. Nawet seksu mi się teraz odechciewa. Testosteron badałem i jest ok. Dietę wydaje mi się mam dobrą. Wiadomo,ze raz na jakiś czas zdarza mi się wszamać jakiegoś burgera ale na pewno nie jest to codziennie. Zamówilem ostatecznie te viamen, drogie ale liczę na to,ze pomogą.
2022-11-21 08:43 ~Marcin333
Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki!
2022-11-21 11:13 ~lupiko
Jak nie pomogą to spróbuj inne. Na jedną osobę działają lepiej jedne tabletki, na drugą inne. Trzeba dobrać sobie odpowiednie.Dlatego też napisałem Ci tutaj o dwóch rodzajach. Jeszcze przypomniały mi się jedne penis complete Tych akurat sam nie brałem ale czytałem na innym wątku ( chyba nawet na tym forum), że bardzo sobie je również zachwalali.
2022-11-21 12:24 ~xxxxx
Sam takie zamówiłem. Przyszły i działają! Wziąłem na początku jedna tabletkę i penis stał przez praktycznie 2 godziny, teraz biorę pół i jest optymalnie. Kurczę, mam tylko nadzieję,ze się od nich nie uzależnię ;/
2022-11-21 13:28 ~irano
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom