Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Słabe libido u niej

witam. jestesmy razem juz dwa lata. mamy po 24 lata. bardzo sie zzylismy ze soba, rodzina i te sprawy. Ona introwertyk, troche niesmiala, nie zbyt otwarta na ludzi , jedynie w swoim gronie. ja otwarty , rozmowny i zabawny. spotykamy sie srednio 3x w tyg . poczatki byly z seksem trudne, czesto miała bole, staralem sie to jeszcze zrozumiec i jakos to było Minelo troche czasu, raz było dobrze raz zle, czesto tak jakby od niechcenia to robiła i tak sie zdarza do tej pory, ja bym mogl to robic 2-3 razy dziennie a w naszym zwiazku jest to srednio jeden- dwa razy na tydzien albo i nawet nie. Co mi bardzo przeszkadza to to ze za kazdym razem to ja sie staram o seks, chyba jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zeby to ona chciala. Czesto o tym rozmawiamy, co jest nie tak, dlaczego tak sie zdarza ze albo ja cos boli, albo nie ma ochoty. Ona twierdzi ze nie lubi tego robic , nie potrzebuje tego do szczescia tak czesto. Zeby ja nakrecic to sie musze troche wysilic ze tak powiem. Były pare momentow w naszym zwiazku ze sie w miare nam ukladalo w tym lozku. W codziennym zyciu jest to złota kobieta, bardzo mi odpowiada. Ale bez normalnego seksu ja sie mecze w takim zwiazku. Chciałbym zeby bylo dobrze, tylko nie bardzo wiem co mam teraz zrobic. Dzisiaj mialem powazna rozmowe i powiedziala mi ze ona sie nie zmieni, seks ja tak bardzo nie kreci, woli sie przytulac, a jak przyjdzie co do czego to o zmianie pozycji to juz nawet nie wspomne, zawsze robimy to w jednej i na tym sie konczy. Gdy ona dojdzie pierwsza to jest po wszystkim. dalszy seks sprawia jej bol i na tym sie konczy. Brakuje mi w niej takiego troche zboczucha i energii. Co mam zrobic? Da sie to jeszcze jakos naprawic?bardzo bym chcial z nia zyc ale nie na takich warunkach. pozniej moze byc tylko gorzej??
~Damian
Odpowiedzi
No niestety, z tego co napisałeś wynika, ze jesteś o wiele bardziej popędliwy od niej. Zostaw ją, bo nie pasujecie do siebie. Ona sie nie zmieni.
2022-11-10 12:30 ~norwo
Nie stosowałbym tutaj na pewno takich radykalnych rozwiazań bo często początki są trudne ale para znajduje jakis consensus i może się łatwiej do siebie dopasować z czasem. Ostatnio poza tym czytałem ksiązkę Lwa Starowicza o tym, ze nie ma kobiet zimnych ale są kobiety nierozbudzone. Faktem potwierdzonym naukowo jest również to, ze im rzadziej uprawia się seks tym rzadszą ma się na niego ochotę. Proponowałbym wypróbować gadzetów intymnych, kupić jakieś żele intymne ( jeśli ja boli to znaczy, że kobieta nie ma odpowiedniego nawilzenia). Moze również przydałyby się jej jakieś tabletki na libido? W wielu przypadkach takie tabletki daja dobre rezultaty.
2022-11-11 13:11 ~lalow
Co to za tabletki? Jak je dostać? Na receptę?
2022-11-11 14:03 ~Yomo
O jakich tabletkach piszesz? Bo szczerze powiedziawszy to sama mam podobny problem co kobieta autora.Jakoś zmuszam się do seksu ale nie mam już takiej ochoty na niego jak na początku związku i nie wiem o co chodzi. Bo kiedyś lubiłam seks.Aż wybrałam się do ginekologa aby zrobić sobie jakieś badania i co się okazało to to,że wszystko jest w porządku. Doktorka wspomniała mi o jakichś tabletkach na libido ale już nie pamiętam jakie to były....
2022-11-11 14:18 ~tamiria
Libido therapy. Moja zona brała jakiś czas po urodzeniu dziecka ponieaż straciła ochotę na seks I również lekarz je jej zlecił. Sa bez recepty. Żona brała je bez przekonania na pocztku ale namówiłem ją bo nie chciałem aby nasz seks wyglądał jak wyglądał. I okazało się,ze tabletki bardzo dobrze na nią podziałały. Bo z tygodnia na tydzień była duża róznica.
2022-11-17 08:35 ~lalow
Czyli ile trzeba je brać?
2022-11-18 11:37 ~tamiria
Moja zona brała tabletki równe 3 miesiące. Ale efekty na plus zaczeły sie pojawiać już po kilku tabletkach. Potem z tygodnia na tydzień było lepiej. Żona równiez przyznała, że tabletki mają moc. Dodam, ze wczeniej brała jakies inne, reklamowane w tv i efkety były praktycznie zerowe, stąd był jej kiepski entuzjazm do libido therapy. Ale akurat te okazały się dla niej skuteczne. Potem przestała żeby zobaczyc czy libido nadal się zmniejszy. Ale okazało się, że tabletki pomogły na stałe.
2022-11-18 14:09 ~lalow
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom