Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Tabletki przedwczesny wytrysk

Stosował ktoś może takie tabletki? Pomagają? Co polecacie? Bo ja na razie wyszukałem orgasm control oraz climax i skłaniam sie ku tym dwóm środkom, no chyba, ze znacie jakieś inne....
~robson
Odpowiedzi
Ja stosowałem spray orgasm control plus czasami chusteczki i są spoko.
2022-10-20 11:39 ~AZURRO
No dobra ale nie są to tabletki, o które się tutaj pytam. Bo co? Popsikam sobie i nie będe miał wytrysku? Ogólnie zależy mi na czymś co da dłuższe działanie i dlatego się pytam o tabletki. Oglnie różnie to bywa u mnie z długością ale raczej dłuzej niż 4 minuty trudno wytrzymać.
2022-10-20 14:42 ~Robson
Nie, ale spray jak najbardziej jest w stanie powstrzymać wytrysk. Będziesz mógł osiągnąć orgazm ale zajmie Ci to więcej bo ma w sobie lidocainę, która lekko znieczula penisa. Tak wiec nie jesteś tak pobudliwy i tak szybko nie dojdziesz. Jak chcesz tabletki to sobie bierz, ale moim zdaniem lepiej na poczatku wypróbować takie zewnętrzne środki.
2022-10-21 08:14 ~AZURRO
A gdzie się kupuje takie środki? Macie jakieś sprawdzone miejsca w necie bo nie chce mi sie raczej iść do sex shopu stacjonarnie.
2022-10-21 10:28 ~Robson
Są w wielu miejscach, allegro, sklepy online.Wpisz sobie w google, ogólnie z tego co wiem to autoryzowanym sklepem jest intymnosc.pl, z allegro różnie bywa natomiast.
2022-10-21 12:06 ~AZURRO
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom