Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Strata ochoty na seks

"Jestem w związku już długi czas, chodziliśmy ze sobą prawie 5 lat, aktualnie po ślubie już 3 lata. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks a po porodzie to już zupełnie. Wydawało mi się,ze są to zaburzenia hormonalne ale wydaje mi sie, ze jednak nie. Od czasu narodzin minęło już prawie 8 miesięcy a sama nie mam zupełnie ochoty i mnie to martwi. Mąż chodzi coraz bardziej znerwicowany. Co robić? Mam się zmuszać.Zależy mi na nim ale nie wiem jak odbudować nasze życie intymne."
~Sindorei
Odpowiedzi
Najważniejsze to urozmaicenie w związku.To jest najważniejsze bo wiele osób sobie to olewa a jeśli uprawia się seks tak samo cały czas to nic dziwnego że nie ma się ochoty na wspłżycie ! Czyli: nowa seksowna bielizna kolacja w restauracji czy zorganizowanie sobie wyjazdu w jakieś fajne miejsce Możesz również spróbować jak działają na Ciebie afrodyzjaki Wczesniej się z tego śmiałam ale jak wypróbowałam to doszłam do wniosku, ze coś w tym jednak jest..Sama jakiś czas temu wypróbowałam Sex Elixir czyli Hiszpańską muchę i byłam zachwycona jak to zadziałało.Dawno już nie miałam takiej dużej ochoty na bara bara.
2022-10-19 09:19 ~Elde
No właśnie obowiązki nas przytłoczyły. Muszę to przyznać Opieka nad dzieckiem, dużo roboty. Po prostu czasami normalnie się nie chce. Od przyszłęgo miesiaca jednak ma mi pomagać troche teściowa tak wiec może będzie lepiej. Gdzie można kupić ten środek? I czy są to jakieś tabletki?
2022-10-19 09:29 ~Sindorei
To są kropelki. Po prostu wkrapla się kilka kropelek do napoju przez wieczorem. I nie jest to placebo ponieważ jak kupilismy umówiilśmy się z mężem, ze wkropli mi je do napoju tak abym tego nie widziała. Tego wieczoru rzeczywiście miałam na niego bardzo dużą ochotę tak wiec jak widzisz coś w tym jednak musi być. Możesz zamówić przez internet. Jest wiele sklepów. Po prostu wpisz sobie Sex Elixir w wyszukiwarkę i na pewno wyskoczy Ci kilka.
2022-10-20 07:53 ~Eide
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom