Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Mąż zupelnie stracił ochotę na seks

Witam. Od jakiegoś czasu mąż ma stresujący okres w pracy. Staram się go wspierać ile tylko mogę ale on zupełnie praktycznie przez to stracił ochotę na seks. Rozumiem,że stres może wpływać na zycie intymne ale czy aż w takim dużym stopniu? Co mam robić? Jak mu pomóc? Dodam,ze wizyta u seksuologa raczej nie wchodzi w grę. Rozmawialiśmy oraz on nie chce iść. Tak więc pytam się tutaj anonimowo na forum
~Romine
Odpowiedzi
Może jakiś weekendowy wyjazd go rozluźni i pozwoli Wam się zbliżyć
2022-10-17 07:27 ~IWAR
"Taki wyjazd o którym tutaj wspomina koleżanka to bardzo dobry pomysł. Rozluźnicie się, wypoczniecie i ochota na seks powinna wrócić. Poza tym powinnaś go trochę zrozumieć. Męzczyzna to nie robot. Może mieć swoje słabsze momenty.To normalne. Czy probował przyjmować jakieś suplementy na erekcje?
2022-10-17 13:28 ~XXXX
Chyba tak zrobimy. Mąż wziąl sobie urlop w drugiej połowie stycznia, mamy juz zarezerwowany hotel w Zakopanem. Może oderwie go to trochę od pracy. Boję się tylko,że nawet podczas tego urlopu będzie myślał o robocie ( pewnie weźmie ze sobą telefon oraz będą do niego wydzwaniali z jakimiś głupotami - mąż jest obecnie koordynatorem oddziału oraz ma wiele osób pod sobą , które wolą sie go dopytać zanim same cos zrobią). Z tego co wiem to jeszcze nie przyjmował niczego. Myślicie,że powinnam mu kupić jakieś witaminy? W sumie to sporo się tego ostatnio reklamuje.
2022-10-17 13:37 ~Romine
Środków na poprawę erekcji i generalnie witalności u mężczyzn jest naprawdę sporo. Jeżeli chodzi o Sildenafi, to jest on dostępny na receptę. Bez recepty dobre są takie środki jak goman czy cum on. Są to suplementy diety które korzystnie wpływają na ""męski mechanizm"". Poczytaj sobie o nich w sieci.
2022-10-17 14:38 ~xxxxx
Piszesz tutaj o tym? https://intymnosc.pl/pl/sprawnosc-seksualna/1635-cum-on-30tab-stosunek-najwyzszej-jakosci.html Pytam się bo męzowi również przydałoby się jakiś wspomagacz. Wprawdzie problemów nie ma aż takich dużych. Kiedy potrzeba to stanie ale nie jest tak jak te 10 lat temu. Kiedyś było jednak inaczej. Zastanawiam się czy większą rolę odgrywa tutaj wiek czy może styl życia ( maż nie odżywia się zbyt zdrowo niestety....).
2022-10-18 07:43 ~gaws
Tak. Właśnie o tym pisałam. Myślę,że jednak powinnaś być bardzo taktowna kiedy mu to zaproponujesz. Niestety ale faceci są bardzo wrażliwi na temat tej sfery. Wiem to z doświadczenia. Mój na początku zupełnie nie chciał brać pod uwage przyjmowania jakichkolwiek srodków ale jego stan z miesiąca na miesiąc sie pogarszał, doszło do tego,że zupełnie tego nie robiliśmy. Ale obecnie jest juz znacznie lepiej.
2022-10-18 14:53 ~xxxxx
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom