Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Feromony

Nie wiem czy na forum jest taki temat, ale nie wiedziałem. Interesuje mnie tutaj opinia osób, które stosowały feromny meskie oraz to jaką firme możecie polecić. Chciałbym coś co zadziała na kobietę. Z góry dzięki!
~Odan
Odpowiedzi
Jeśli chcesz sobie kupić jakieś feromony to z góry zaznaczam, ze lepiej jest kupić sobie te lepsze. Warto jest na początku na pewno wytłumaczyć czym są feromony. Są to substancje chemiczne wytwarzane przez organizm w celu przyciągnięcia płci przeciwnej. Można odtworzyć je w laboratoriach, wymaga to jednak dużej pracy oraz specjalistycznego laboratorium tak wiec cena samych feromonów musi być wysoka (jeśli są to oczywiście prawdziwe feromony). Niby nie widać ich gołym okiem oraz nie pachną (są bezwonne) ale jednak zwracają zainteresowanie otoczenia. Trzeba tutaj również uważać z dawką bo jesli się przedawkuje to efekt może być zupełnie inny ponieważ zamiast przyciągania mogą powodować agresję otoczenia. Jeśli chodzi o firmy to polecam: Love Desire ( cala seria bo są i zwykłe i premium z większą zawartością feromonów) Pheromone essence Sexual attraction chakra (chociaż mi osobiście jej zapach nie odpowiada)
2022-09-09 10:10 ~waker
Jak dobrac w takim razie dawkowanie? Piszesz tak poza tym o zapachu a ponoć ma to być bezwonne...
2022-09-12 07:54 ~Odan
Tak.Feromony są bezwonne, ale są często dodawane do innych środków, które maja już zapach. Niektóre substancje takie jak pheromone essence to skoncentrowane feromony, których nie dajesz dużo i dawkujesz jedynie jedną kroplę w tych cieplejszych okolicach ciała (jak za uszami czy w okolicach nadgarstków). Inne to jednak coś ala perfumy, jak Love Desire czy sexual attraction. Tutaj nie musisz już tak dokładnie pilnować dawkowania bo używa się jak zwykłego zapachu. Ważne tylko aby psikać skórę a nie ubranie bo jak użyjesz na ubraniu to wiele to sensu nie będzie miało (jedynie wywietrzeje). Jeśli chodzi o czas działania to działaja mniej więcej do kilku godzin. Zmywają się pod wpływem wody. Jeśli chodzi o dawkę to trzeba samodzielnie testować i obserwowąc reakcje ludzi.
2022-09-12 10:04 ~waker
A jakie sa najmocniejsze z tych co tutaj wskazałeś?
2022-09-13 07:03 ~odan
Zdecydowanie pheromone essence (są zresztą najdroższe) Aczkolwiek jestem zdania,ze całkiem niezłe są również Love Desire ( te w czarnej butelce czyli edycja premium).
2022-09-13 11:10 ~waker
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom