Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Problem z przedwczesnym wytryskiem od zawsze

Mam od zawsze problem z przedwczesnym wytryskiem. Wydawało mi się ,ze to minie z czasem ale jest tak jak jest. Mam teraz nowa dziewczyne i ona na to narzeka. Sam też chciałbym dłuzej. Co robić?
~marmik
Odpowiedzi
Prezerwatywy nie pomagają? Masturbacja pod prysznicem? Oc wipes? Możesz sobie kupić również jakiś spray. Niekórzy po prostu tak mają.
2022-09-09 10:07 ~hero
Dziewczyna bierze tabletki anty tak wiec wolelibyśmy robić to bez zabezpieczenia. Poza tym próbowałem wielu prezerwatyw. Unimila, durexa intense z tym płynem opóźniającym wytrysk i trochę niby pomagały ale tak mi znieczulały penisa, że opadał i nie było przyjemnie. próbowałem masturbacji ale jak znowu stanie to jest tak samo. jak wypije alkoholu co czytałem ze działa to mi nie staje. Jakoś tak na mnie ten alkohol działa. Dziewczyna sugerowała żebym wybrał się do lekarza ale nie chce. Oc wipes to co to?
2022-09-12 07:41 ~Marmik
Chusteczki z płynem na przedwczesny wytrysk. Moim zdaniem fajniejsza opcja zamiast gumy bo smarujesz sobie tym penisa i masz potem większa kontrole Spróbuj bo niedrogie i w sumie dziwię się,że nie ma tego w sklepach tylko przez neta trzeba zamawiać. Co do durex intense to jest tam trochę za dużo tej substancji znieczulajacej penisa tak wiec czasami warto jest przed nałożeniem sobie tego trochę wydłubać. jest lepiej.
2022-09-12 09:59 ~hero
Wiesz co, tutaj chodzi również o nacisk tych prezerwatyw a niekoniecznie o tę substancję. Po prostu nacisk jest dla mnie zbyt mocny. te chusteczki to jest to? https://intymnosc.pl/pl/bestsellery/1551-oc-wipes-6szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html
2022-09-13 06:59 ~Ogams
Tak, dokładnie to.
2022-09-13 11:08 ~hero
Ćwiczenia podczas masturbacji technika start stop - masturbujesz się i przestajesz tuż przed wytryskiem i znowu masturbujesz się. Po kilka powtórzeń. W necie możesz znaleźć polecania odciągania jąder- często prowadzi to do urazów, jest stara metoda i już nie polecana. PW może też wynikać ze stresu, lęku.
2023-03-19 21:15 ~Emi
tylko Stud Pills na to albo środki z Lidokainą
2023-05-29 14:11 Andrej Kaleta
Czy potrzebujesz pożyczki???? Pożyczki osobiste lub pożyczki biznesowe ???? Porozmawiaj ze mną o tym. Kontakt Nazwa: Mr Petr Buzek, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod ::::::: Petrbuzekloanfirm@gmail.com WhatsApp teraz: +639773415435
2023-06-01 15:13 ~Petr Buzek
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom