Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Problem z potencją

Panowie od jakiegoś czasu mam problem z potencja. Robiłem sobie badania (ogólne, testosteron i hormony tarczycy) i niby nic mi nie dolega.NIby wszystko jest w porządku. Jesli już uda mi się postawić penisa do pionu to mam problem z utrzymaniem erekcji w trakcie trwania stosunku. Co zostało? Seksuolog?
~Zordon
Odpowiedzi
Zrób sobie jeszcze badania na prolaktyne. Przypadkiem zaburzenia wzwodu nie mają w Twoim przypadku źródeł w problemach psychicznych? Może stres Cię zzera i dlatego masz problemy.
2022-07-13 11:48 ~ender
Niby mam stresującą prace ale pracuję w zawodzie już kilka lat, staram się nie przenosić problemów z pracy do domu i nie miało to kiedyś wpływu na stan mojej erekcji. Badania na prolaktynę również robiłem, tylko nie wspomniałem tutaj Wszystko jest ok. Jeszcze zastanawiałem się właśnie nad seksuologiem albo urologiem.
2022-07-14 07:40 ~zordon
Nigdy nie byłem u takiego lekarza tak wiec wiele Ci napisać nie mogę.Czy Ci pomoże czy nie, ale jeśli widzisz,że jest problem to faktycznie może dobrze się zastanowić. Jak u Ciebie z dietą? Ewentaulnie możesz spróbować jakichś tabletek na erekcję. Nie piszę tutaj, że od razu musisz się truć viagrą, ale często takie tabletki z L argininą dają niezłego kopa i poprawiają stan erekcji. Możesz spróbowć sobie na przykład tabletek Cum on. Bardzo dobre jeśli chodzi o działanie. Jeszcze ewntualnie dodatkowo żeń szeń. Dają niezłego kopa.
2022-07-15 08:41 ~ender
I to zadziała? Trzeba brać je codzienine?
2022-07-15 11:05 ~zordon
Tak jedna tabletkę dziennie.Najlepiej ustalić sobie porę, z rana albo wieczorem. jak brałem cum on to po prostu ustawiłem sobie po południu budzik, którzy przypominał mi o tabletce. Efekty powinny się pojawić po tygodniu aczkolwiek najlepsze będziesz mógł zobaczyć u siebie po miesiącu (musza mieć w koncu czas aby zadziałać). W tv i w radio jest oczywiśćie wiele reklam środków ale proponowałbym czytać słady .W skłądzie cum on jest o wiele lepszy niz te wszystkie olimpy razem wzięte.
2022-07-18 08:27 ~ender
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom