Forum o psychologii

Wróć do tematów Odpowiedz

Szkolenie z dysfunkcji seksualnych w CBT

Witam serdecznie. Otrzymałem informację, że niedługo w Warszawie w Centrum CBT będzie odbywać się szkolenie dot. dysfunkcji seksualnych u mężczyzn. Wg niej omawiana ma być problematyka seksuologiczna oraz przedstawione kryteria rozpoznawania zaburzeń seksualnych w oparciu o klasyfikację ICD10 . Szkolenie ma mieć także charakter warsztatu, podczas których będą ćwiczone praktyczne umiejętności. Czy ktoś z Państwa słyszał o tym szkoleniu i się wybiera, albo brał udział we wcześniejszych warsztatach z bloku psychoterapii zaburzeń seksualnych? Interesują mnie opinie
~Dawid
Odpowiedzi
Dzień dobry, Chiałbym prosić o ocenę mojej strony www
2017-09-20 01:25 ~Marekkswash
Kredyt konsolidacyjny ułatwi Ci spłatę pozostałych zobowiązań. Warunkiem obniżenia miesięcznej opłaty za usługę mKsięgowość jest terminowe regulowanie płatności za usługę oraz terminowa dostawa dokumentów i danych kredyt konsolidacyjny niezbędnych do księgowania zgodnie z Regulaminem Serwisu w czasie rozliczanego miesiąca.
2017-09-20 08:00 ~JacobGem
Dzień dobry, Chiałbym prosić o ocenę mojej strony www logo firmy Chodzi mi o ocenę grafiki witryny. Jeśli temat dałem w złym miejscu to proszę o przeniesienie. Jesten nowy na forum :) Pozdrawiam
2017-09-21 19:33 ~Marekkswash
Tytuł
Odpowiedź
Imię/Nick
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Psycholog Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryPsycholog.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom